Biseptol a chřipka

55
5.11.19 16:31

Biseptol a chřipka

Ahoj holky, prosím vás beru biseptol na bakterií ecoli a najednou zniceho nic na mě leze chřipka mám horečky, bolí mě hlava a trochu záda a nevím čím si pomoct když pořád beru atb a na ty se nemůže vitamín c ani jiné léky jako je Paralen grip, nemáte stim někdo zkušenost komu se to tak stalo? Jsem po 2 revizich a furt se mě něco od té doby drží, dekuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
774
5.11.19 17:04

Předpokládám, že máš ATB na močák. Nechytly Tě spíš ledviny, když Tě bolí záda?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
5.11.19 17:11

@Hrozina ano ano na mocak na bakterií ecoli, těžko rozeznat bolest zad a ledviny ale horečky 38,3 bolest hlavy jak blázen a nic co má vitamín c nemůžu tak nevím čím si ulevit na ty atb se nic dalšího lecivyho brát nemůže

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10512
5.11.19 17:30
@Martina128 píše:
@Hrozina ano ano na mocak na bakterií ecoli, těžko rozeznat bolest zad a ledviny ale horečky 38,3 bolest hlavy jak blázen a nic co má vitamín c nemůžu tak nevím čím si ulevit na ty atb se nic dalšího lecivyho brát nemůže
Tak
@Martina128 píše:
@Hrozina ano ano na mocak na bakterií ecoli, těžko rozeznat bolest zad a ledviny ale horečky 38,3 bolest hlavy jak blázen a nic co má vitamín c nemůžu tak nevím čím si ulevit na ty atb se nic dalšího lecivyho brát nemůže

S biseptolem můžeš na bolest hlavy a teplotu užít paralen.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat