bobek 1x za 3 dny

55
12.4.09 19:41

bobek 1x za 3 dny

Ahojte maminy, mam takovy „problem“ - nas maly kaka jen jednou za 3 dny, nema pritom zadne bolesti briska, nebo trvde brisko, nebreci, jen proste nekaka… snazim se jist vlakninu ale nepomaha to. Uz je to tak od narozeni, a pravidelne. Myslite ze to je normalni?
Diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24837
12.4.09 19:46

Ahoj Saris, pokud je malý jinak v pořádku, ničeho bych se nebála. Některé děti si z mlíčka vezmou maximum, všechno zpracují a můžou pak kakat třeba 1× za týden. Ahoj, M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2139
12.4.09 20:29

Saris , kakali jsme úplně stejně, jednou za tři dny, vyjímečně za dva, to byl svátek… Taky mě to přišlo divný, ptala jsem se naší doktorky a prý je to normální, pokud u toho žádné potíže nejsou, kaká pravidelně a je spokojený. Teď, jak už máme příkrmy, kakáme denně. :D
Aspoň není taková spotřeba plínek :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9549
12.4.09 20:43

Když jsem Anežku kojila, kakala maximálně jednou za týden, běžně jednou za 14dní a rekord měla tři týdny. I toto je ještě prý normální, říkala dr. Pokud nebolí bříško a je jinak v pořádku, můžeš být klidná, miminka mohou mít interval od cca 10× denně do 1× za tři týdny. Pak se to samozřejmě zlepšilo, ale dodnes, i kdy už jí normální stravu s náma, je běžné, že kaká jednou za 2-3 dny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50
13.4.09 07:21

Tak to vám holky závidím, naše malá kadí tak 8× denně!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8647
13.4.09 08:05

Tak my do měsíce od narození kakali několikrát denně,a pak se to zlomilo,a ted už taky jen 1× za 2-3dny. Prdí pravidelně,smrdí jak tchoř,a pak když se „posere“,tak to je teda sajgon :lol:
Akorát tuhle po 3dnech ho měla úplně zelený,přišlo mi až zkažený,starý.. :roll: Tak snad to nic není…hlad určitě nemá a přibývá pěkně (mám doma váhu).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1283
13.4.09 13:23

ahojky,

souhlas s holkama, naše starší dítko dokud bylo plně kojeno kakalo tak jednou za týden. zato mladší nám to vrací, ta to tam pouští pěkně nekolikrát denně:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3143
13.4.09 20:44

Tak Barušku v 6. týdnech zavřeli do nemocnice na pozorování, nekakala 14 dní, mučili jí klystýrama, dělali kolonoskopii, a pak jim nějaká moudrá Dr. řekla, že pokud je plně kojena je to normální. Zjistili jí, že má o jednu střevní kličku navíc, tudíž to déle trvá než se vykadí. Kadila jednou tak za 3-4 dny cca do 2-3 let, až když jsme přešli na úplně normální stravu tak je to cca 1-2dny. Nic si z toho nedělej. Já jsem taky plašila a vím, že u druhého mimi to takhle řešit nebudu a nenechám si do toho mluvit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
55
14.4.09 17:06

Tak diky holky, jsem hned klidnejsi. Nas prvni totiz kakal pravidelne, a tak me to ted prekvapilo…
ale teda 14 dni je treba moooc ne?;)))
Mejte se

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1446
16.4.09 17:27

My máme stejný problém, už třetí den nekaká, trápí ho jen prdíky, které ale odcházejí zatím celkem snadno. Ale prostě nekaká.

Tak to jsem ráda, že nejsme sami koho to trápí. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama