Boby pro batolata

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kalypsoooo
Kecalka 471 příspěvků 04.01.17 21:47
Boby pro batolata

Nenašla jsem správnou kategorii, ale je to taky sportovní vybavení

Reakce:

kalypsoooo
Kecalka 471 příspěvků 04.01.17 21:48

Nenašla jsem správnou kategorii, ale je to taky sportovní vybavení

fotze
Kecalka 277 příspěvků 04.01.17 21:57

Poridila bych klasicky boby, meli jsme loni takovy ty s tou zadovou operkou a pasy a byly desny, nestabilni, syn byl furt preklopenej hubou ve snehu a jeste silene zatacely, nesjel snad jedinej kopecek bez uhony, uz jsem ho pak v nich jen tahala po rovine

sarink
Závislačka 4396 příspěvků 04.01.17 22:01

@kalypsoooo dneska jsem koupila v Globusu za 400. Mají opěradlo a pásy :palec:

sarink
Závislačka 4396 příspěvků 04.01.17 22:03

@kalypsoooo https://www.mall.cz/…bi-bob-modra akorát mám zelené :D

tery16
Kelišová 6523 příspěvků 56 inzerátů 04.01.17 22:42

@kalypsoooo Máme tyhle.
http://www.decathlon.cz/…speleho.html?…
Záleží, pro jak staré dítě to chceš. Já je kupovala pro 18M a byly super. Chodili jsme s nimi spíš na procházky. Další zimu v nich už sjížděl kopce. Letos má 3,5r, vejde se do nich už jen tak tak, jsou takový kratší, fakt spíše pro ty mrňaty. Ale jezdily skvěle, byly stabilní a tím páskem zezadu jsem ho přibržďovala, když byl kopec velkej.
U našich má ty, co sem dávaly holky přede mnou. Na letošek dobré, dříve mu byly fakt velký. Nevím, jestli je to bobama nebo nešikovností, ale s těmi, co má u našich, je každou chvíli vyklopenej.

_saloome_
Kecalka 270 příspěvků 04.01.17 22:54

Máme z MALL za 400 se zádovou opěrkou a super.

kalypsoooo
Kecalka 471 příspěvků 04.01.17 23:04

Děkuji, jsem ráda, že jste se dovtípili celeho příspěvku. Mě se to opakovaně nezobrazilo.

fia80
Závislačka 2975 příspěvků 04.01.17 23:28

@tery16 máme taky tyto z Decathlonu a jsou super

Tamtama
Extra třída :D 11791 příspěvků 05.01.17 09:58

Pro nejmenší je nejlepší jezdit po zadku :lol:

Sára 1
Echt Kelišová 8826 příspěvků 12.11.17 15:28

Jaký máte bob? Tatínek nám nějaké už zlikvidoval. Teď máme jeden plastový - klasický vzhled a kovové brzdy. Byl dražší. Chci kupovat pro druhé dítě. Jaké máte zkušenosti s levnějšími boby? S jakým konkrétně máte dobrou zkušenost? Jakou mají nosnost? Často jezdíme ve dvou - já nebo tatínek plus dítě.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Bávo za 700 tisíc na usmířenou! Růžička si svou Marušku snadno koupil zpět

Chvíli to vypadalo, že je s láskou mezi hokejovým trenérem Vladimírem... číst dále >

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >