Reklama

Boby pro batolata

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kalypsoooo
Kecalka 471 příspěvků 04.01.17 21:47
Boby pro batolata

Nenašla jsem správnou kategorii, ale je to taky sportovní vybavení

Reklama

Reakce:

kalypsoooo
Kecalka 471 příspěvků 04.01.17 21:48

Nenašla jsem správnou kategorii, ale je to taky sportovní vybavení

fotze
Kecalka 276 příspěvků 04.01.17 21:57

Poridila bych klasicky boby, meli jsme loni takovy ty s tou zadovou operkou a pasy a byly desny, nestabilni, syn byl furt preklopenej hubou ve snehu a jeste silene zatacely, nesjel snad jedinej kopecek bez uhony, uz jsem ho pak v nich jen tahala po rovine

sarink
Závislačka 4396 příspěvků 04.01.17 22:01

@kalypsoooo dneska jsem koupila v Globusu za 400. Mají opěradlo a pásy :palec:

sarink
Závislačka 4396 příspěvků 04.01.17 22:03

@kalypsoooo https://www.mall.cz/…bi-bob-modra akorát mám zelené :D

tery16
Kelišová 6523 příspěvků 56 inzerátů 04.01.17 22:42

@kalypsoooo Máme tyhle.
http://www.decathlon.cz/…speleho.html?…
Záleží, pro jak staré dítě to chceš. Já je kupovala pro 18M a byly super. Chodili jsme s nimi spíš na procházky. Další zimu v nich už sjížděl kopce. Letos má 3,5r, vejde se do nich už jen tak tak, jsou takový kratší, fakt spíše pro ty mrňaty. Ale jezdily skvěle, byly stabilní a tím páskem zezadu jsem ho přibržďovala, když byl kopec velkej.
U našich má ty, co sem dávaly holky přede mnou. Na letošek dobré, dříve mu byly fakt velký. Nevím, jestli je to bobama nebo nešikovností, ale s těmi, co má u našich, je každou chvíli vyklopenej.

_saloome_
Kecalka 270 příspěvků 04.01.17 22:54

Máme z MALL za 400 se zádovou opěrkou a super.

kalypsoooo
Kecalka 471 příspěvků 04.01.17 23:04

Děkuji, jsem ráda, že jste se dovtípili celeho příspěvku. Mě se to opakovaně nezobrazilo.

fia80
Závislačka 2965 příspěvků 04.01.17 23:28

@tery16 máme taky tyto z Decathlonu a jsou super

Tamtama
Extra třída :D 11700 příspěvků 05.01.17 09:58

Pro nejmenší je nejlepší jezdit po zadku :lol:

Sára 1
Echt Kelišová 8655 příspěvků 12.11.17 15:28

Jaký máte bob? Tatínek nám nějaké už zlikvidoval. Teď máme jeden plastový - klasický vzhled a kovové brzdy. Byl dražší. Chci kupovat pro druhé dítě. Jaké máte zkušenosti s levnějšími boby? S jakým konkrétně máte dobrou zkušenost? Jakou mají nosnost? Často jezdíme ve dvou - já nebo tatínek plus dítě.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama