Boby pro miminko

34
4.1.19 13:20

Boby pro miminko

Ahoj holky.. mam 10 mesicni dceru, zatim sama nesedi. Na konci ledna jedeme na tyden na hory a tak resim, v cem ji tam budeme vozit. Zatim jeste jezdi v hluboke korbe, tam uz se ale stezi s kombinezou a fusakem vejde. Napadlo me dat korbu na sane, jenze za 3 tydny se tam asi uz nevejde. Koukala jsem, ze v Decathlonu maji boby pro batolata, zda se mi to, ze by tam byla trochu jako ve vajicku(https://www.decathlon.cz/…8226675.html) Myslite, ze je to vhodne pro nesedici dite? Co byste mi pripadne doporucili? Predem moc dekuji za kazdou radu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

1820
4.1.19 13:23

Tohle je určitě až pro sedící dítě. Alternativu bohužel neporadím, děti mám listopadové, takže první zimu byly mimina a druhou už bezpečně seděly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23143
4.1.19 13:25
@palav píše:
Ahoj holky.. mam 10 mesicni dceru, zatim sama nesedi. Na konci ledna jedeme na tyden na hory a tak resim, v cem ji tam budeme vozit. Zatim jeste jezdi v hluboke korbe, tam uz se ale stezi s kombinezou a fusakem vejde. Napadlo me dat korbu na sane, jenze za 3 tydny se tam asi uz nevejde. Koukala jsem, ze v Decathlonu maji boby pro batolata, zda se mi to, ze by tam byla trochu jako ve vajicku(https://www.decathlon.cz/…8226675.html) Myslite, ze je to vhodne pro nesedici dite? Co byste mi pripadne doporucili? Predem moc dekuji za kazdou radu.

Ještě nesedící dítě bych do nestabilních bobů neposazovala. Sami jsme měli na saních „ohrádku“ a syna jsem tam šoupla až něco málo po roce. Ve fusaku nebo v teplé dece. Pokud je v teplém fusaku, nemusí mít ještě kombinézu, pokud je teplo jako teď - nad nulou :roll: Vozila bych dítě raději v kočárku a teple oblečenou a zamotanou do teplejší deky a překryla tím vnějším krytem, kdyby foukalo nebo začalo sněžit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1704
4.1.19 13:28

A co připevnit vajíčko na sáně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13477

Sežeň starý vajíčko, určitě kápneš i na kousky za odvoz. Přidělej je na sáně a máš povoz pro mimčo. Stejně tak se dá uzpůsobit i sedačka 0-18. Záleží jen na zručnosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34

Moc děkuji za rady, vezmeme ji kocar:) :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34
4.1.19 13:30

Vajicko mame, to by slo. Aspon by mela i vyhled:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8902
4.1.19 13:32

Bych si pujcila croozer s lyzema, jestli hodlate chodit nekam dal nez za chalupu :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.1.19 13:56

@palav jedeme na hory a malá bude mít necelých 10m, bereme určitě kočárek (sportak, do hluboké korny se s kombinezou a fusakem rozhodně nevejde) a pak máme ještě tyhle saně, ale nevěřím, že tam bude tolik sněhu, abychom je využili :lol: https://www.slune-cz.cz/…komplet-lux/?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3431
4.1.19 13:56

Aja bych chtěla vidět 10m dítě, co leží v hlubokým kočárku… nerypu, jako fakt mě to.zajima. Muj starší taky začal sedět pozdě, v hluboké korbě jezdil rok. Ale on tam od půl roku stal, klecel, skákal šipku dolů atd. Byl na ksirech a nejednou opravdu vyskočil ven a houpal se na nich těsně nad zemí a samozřejmě se tomu strašně smál.
Já bych tedy dítě pořád e o lekla, připoutal a nechala, ať si dělá, co chce. Pokud neleží, vejde se tam určitě, syn zabíral minimum místa, když pořád visel přes okraj.
Pokud vám ani nekleci, nestojí, tak bych ji ven brala v nositku. Autosedacky na saních a podobně věci jsou sice bezva nápad, ale pokud chcete dělat i něco jiného, než se motat do pár metrů od chaty, tak to bude asi dost nepraktické.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23143
4.1.19 14:15
@chaela píše:
Aja bych chtěla vidět 10m dítě, co leží v hlubokým kočárku… nerypu, jako fakt mě to.zajima. Muj starší taky začal sedět pozdě, v hluboké korbě jezdil rok. Ale on tam od půl roku stal, klecel, skákal šipku dolů atd. Byl na ksirech a nejednou opravdu vyskočil ven a houpal se na nich těsně nad zemí a samozřejmě se tomu strašně smál.
Já bych tedy dítě pořád e o lekla, připoutal a nechala, ať si dělá, co chce. Pokud neleží, vejde se tam určitě, syn zabíral minimum místa, když pořád visel přes okraj.
Pokud vám ani nekleci, nestojí, tak bych ji ven brala v nositku. Autosedacky na saních a podobně věci jsou sice bezva nápad, ale pokud chcete dělat i něco jiného, než se motat do pár metrů od chaty, tak to bude asi dost nepraktické.

Tak já měla kočár, kde se dalo přizdvihnout u hlavy a kluk krásně viděl :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17273
4.1.19 14:32

sáňky s tou ohrádkou a dát dítě do pololehu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3431
4.1.19 14:42

@Russet vidíš, to mě nenapadlo. Náš kočár to taky umí, ale je to k ničemu. Zaprvé to není dobrý, jak na záda, tak pro motivaci. Za druhé, nevím z vlastní zkušenosti, ale od ostatních, dítě z toho pořád sjíždí dolů, neustále se musí vytahovat nahoru. To by zrovna mě dost rozčilovalo. Ale když to někomu vyhovuje, ať si tak klidně jezdí. Akorát se pak nesmí divit, že se mu tam dítě v roce nevejde. Na mě zas divné koukali, když mi to dítě viselo hlavou dolů přes okraj (zkoumal točící se kolecka).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23143
4.1.19 14:49
@chaela píše:
@Russet vidíš, to mě nenapadlo. Náš kočár to taky umí, ale je to k ničemu. Zaprvé to není dobrý, jak na záda, tak pro motivaci. Za druhé, nevím z vlastní zkušenosti, ale od ostatních, dítě z toho pořád sjíždí dolů, neustále se musí vytahovat nahoru. To by zrovna mě dost rozčilovalo. Ale když to někomu vyhovuje, ať si tak klidně jezdí. Akorát se pak nesmí divit, že se mu tam dítě v roce nevejde. Na mě zas divné koukali, když mi to dítě viselo hlavou dolů přes okraj (zkoumal točící se kolecka).

Syn stál na osmi měsících a na svém roce lítal jako torpédo a měl už druhé boty. Takže jsem ho tím občasným přizvednutím fakt nebrzdila ve vývoji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama