Boj při večerním usínání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lucinka84v
Kecalka 174 příspěvků 14.11.18 15:50
Boj pri vecernim usinani

Ahojik, obracim se na vas s dotazem ohledne vecerniho usinani naseho prcka.
Je mu 2,5 mesicu, odmalicka je zivejsi miminko.Od te doby co toho pres den moc nenaspi, tak bojujeme vecer s usinanim.Nez usne tak sermuje rucicka(zavinovacku absolutne nesnasi),po obliceji, vyhazuje si dudlik, hlavickou jezdi z prava do leva, kope nozickama, ted navic objevil, ze muze cucat pest.Trva to do te doby nez usne tvrdeji. Jakmile usne, tak spi jak andilek v klidu.Mate stim nektera zkusenosti co by nam pomohlo pri vecernim usinani nebo jsme ojedinely pripad. :D :D

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Adelka951
Ukecaná baba ;) 1538 příspěvků 14.11.18 16:09

Kupte hacku.

lucinka84v
Kecalka 174 příspěvků 14.11.18 16:30

@Adelka951 muzu vedet co to je? :think:

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1538 příspěvků 14.11.18 16:31
@lucinka84v píše:
@Adelka951 muzu vedet co to je? :think:

Textilni kolebka zavesena na pruzine.

pocker
Zasloužilá kecalka 679 příspěvků 14.11.18 16:56

U nás bojujeme se spaním už od narození je malej nespavec. Bude mu rok a když usne, tak za 15 minut je už vyspany. Usíná kolem půl noci a během noci je 5-10× za noc vzhůru.
Už rok pořádně nespím.. já radu v tom nenašla, vyzkoušela jsem kde co.

Renca8
Ukecaná baba ;) 1382 příspěvků 14.11.18 17:23

Nam pomohl hojdavak nemuzu si ho vynachvalit. Az budeme mit druhe zas ho vytahnem. Hojdavak.cz

lucinka84v
Kecalka 174 příspěvků 14.11.18 18:24

Myslite,ze ten neklid pred vecernim spanim mize byt z toho jak je pretazeny?Dnes jsem ho zkusila u houpat v naruci vecer a cca za pul hodky dala do postylky a zatim se drzi bez smrdoleni :lol:

svatecnice
Kelišová 6071 příspěvků 14.11.18 21:53

@lucinka84v zavinout velmi pevně. Měli jsme zavinovačku swaddle me.

Misina7
Kecalka 106 příspěvků 08.12.18 20:52
Usinani dite 10,5m

Ahoj holky, Nevím, jestli mi někdo poradí, ale už jen vypsat se a mít trochu podpory, třeba psychicky pomůže. Mam syna - 10,5 měsíce. Už odmala to bylo těžké. Sám v postýlce neusnul ani jako malé miminko. Prvni tydny spal zasadně na mě. Po přendání do postylky řev. Bohužel řval takovým stylem, že byl hned cely rudy a pusa mu div nemodrala, takže nic jineho než chovani neprichazelo v úvahu. Sem tam to bylo lepší, sem tam horší. Ted, kdyz uz mu je přes 10m, jsme ve fázi, kdy přes den ho uspávám v kocárku jedine. V noci chovam a davam do postylky. Ale posledni mesic tohle uspavani trva od osmi do pulnoci. Chce spat jen na me. Uz jsem najela na to, ze sem s nim v pokoji, rve v postylce, ja ho hladim, pokladam ho, zpivam mu, ale stale ne a ne zabrat. Nakonec to dopadne tak, ze se revem zeblinka a po par hodinach je unaveny a konecne vydrzi spat kdyz ho polozim. Jenze spi tak max dvw hodky a pak nanovo. Nekdy treba jen pochovam a zas vratim a spi, ale vetsinou si k nemu musim lehnout a dat mu dumlat prso, coz uz mi prijemne moc neni. Uprimne, jsem uz totalne vycerpana a nevim co s tim. S manzelem se skoro nevidim, pac kdYž uspím, jsem tak vyřízená, že jdu sama spát. Kdyz necham uspavat muze, končí poblitý on, dítě i pokoj.

Měl to někdo stejně? Pomohlo něco?

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1538 příspěvků 08.12.18 21:00

A proc si to tak komplikujes? Je to male miminko, ktere potrbuje pocit bezpeci. Muzes si s nim lehnout do postole rovnou, kojit a u toho spat a odpocivat, nebo ho uspi v satku, nebo ja uspavam v hojdavaku, houpam mimco a pritom si muzu povidat s manzelem.

Garpit
Povídálka 49 příspěvků 08.12.18 21:04

A proč ho nenecháš spát s vama? On tě jen potřebuje cítit. Je to miminko nic jiného nechce.

Misina7
Kecalka 106 příspěvků 08.12.18 21:17

@Adelka951
@Garpit

Uspat mi ho jde dobře, to s ním chodim,bud ho mam v nosítku nebo na sobe. Problem je,když ho položím do postylky.

Maly večeří kaši,takže o kojeni nemá zájem takhle brzy. Zkoušela sem kaše min a dokojit,ale to ho nezasyti.

Do postele ho k nam davat nechci,manzel tvrde spi a jen bych se celou noc bála,že ho bouchne nebo zalehne.

Holky,ja mam syna nadevše ráda. Chovam,kdy muzu,ale nemyslim si,že být mama znamená být otrok přece.

Garpit
Povídálka 49 příspěvků 08.12.18 21:24

To sice neznamená,ale myslíš,že je ok ho nechat plakat až se pozvrací? To mi nepřijde. Já mám postýlku bez postranice prirazenou ke své strane postele a nevidím v tom problém. Kdykoliv chce natáhne ruku a ví,že jsem tam a spinká klidně dál.

chaela
Ukecaná baba ;) 2092 příspěvků 1 inzerát 08.12.18 21:27

Já bych hlavní problém viděla právě v tom způsobu uspávání. Je jasný, že když usne při chození, chování, houpání atd., tak pak nebude chtít ani moct pokračovat ve spánku bez toho všeho. Pokud by usnul v postýlce, neměl by mít problém tam potom dál spát.
Já jsem takhle jednoho syna ze stejného důvodu chovala a houpala v té postýlce. Položila jsem ho, dala jsem jednu ruku pod něj, druhou na něj a kolíbala s ním ze strany na stranu. Chvíli zpívala, pak jen dělala šššš, pak už byla ticho. On samozřejmě protestoval, vstával, blbnul, tak jsem ho musela trošku uzemnit, pořval si a uklidnil se, nakonec usnul. A po několika týdnech se naučil usínat i u držení za ruku. Ještě později jen za mé přítomnosti a nakonec sám. Ale to je hudba daleké buudoucnosti a pro nás bohužel i minulosti :) Ale už na tom zase pracuju.

Pandemie
Kecalka 157 příspěvků 08.12.18 21:28

Pláče tak, že se poblinká? Chudáček :,( jak píšou holky, vem si ho do postele, zhasni, ať je v pokoji úplná tma, prso do pusy a do 20min určitě usne. Pak ho můžeš zkusit přenést do postýlky. Užívej si toho, jak je na tobě závislý. Ani nemrkneš a bude v pubertě a bude mu trapné tě třeba jen obejmout…

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama