Bojím se jít do nové práce

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
7
15.5.22 14:25

Bojím se jít do nové práce

Ahoj holky,

nastupuji do nové práce, která vypadá vskutku zajímavě. Byla jsem nadšená, že mě vzali :lol:. Je to v oboru, který jsem vystudovala, ale ve kterém jsem zároveň nikdy nepracovala, od státnic je to dlouhá doba, takže si nic nepamatuji… Zároveň to bude práce se specifickým softwarem, který jsem předtím vidět ani pořádně nemohla a nemám se tak do práce moc jak připravit.

Mám z toho strach, bude to mužský kolektiv, obor, ve kterém mám pocit, že nic neumím, nové prostředí, noví lidé. Nechci se zapsat jako „blbá blondýna“ a také mám strach, jak zapadnu. Vlastně jsem nikdy na pracovišti nebyla součástí nějakého kolektivu, tak je to pro mě i po této stránce nové.

Budu ráda, když mi dáte svou vlastní zkušenost, jestli jste se třeba také bály… A pak to třeba bylo nakonec fajn. Venku je nádherně a já sedím doma a přemýšlím, protože mě bolí v krku a mám teplotu. Snad to bude jen obyčejná rýma, protože před měsícem jsem měla zánět průdušek a s tím bych do práce asi jít ani nezvládla :zed:.

Děkuji moc :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
261
15.5.22 15:51

Do nové práce jsem se bála vždy, vždy to dobře dopadlo. Mít přiměřené obavy je normální, neboj, zvládneš to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13305
15.5.22 15:54

Hlavně se neboj zeptat, když něco nebudeš vědět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
20719
15.5.22 17:26

Je normální vnímat obavy z nové práce, kde chceš uspět.

Zároveň jaksi čím víc se roztočíš do úzkosti, čím víc si vytvoříš očekávání, tím zmatenější dojem vyvoláš…

neboj, to zvládneš - držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
191
16.5.22 10:20

A pořád lepší pánský než dámský kolektiv. Ti aspoň pomohou lépe při zaučení. A následně to není taková pomlouvána, kdy jste přišla třeba špatně oblečená, zůstala jste doma s dětmi na ošetřovaném. Pánský má více plusů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat