Trainee program Škoda auto

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
12.5.22 13:52

Trainee program Škoda auto

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda jste tu někdo neabsolvoval trainee program u Škoda auto. Zajímalo by mě asi i přijímací řízení, po letech nemluvení už moje angličtina totiž není to, co bývala. :( Zároveň by mě zajímalo jaké je uplatnění po takovém programu, jelikož je mi jasné, že Škodovka si převážně nabírá lidi ze své školy.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3315
12.5.22 18:45
@Anonymní píše:
Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda jste tu někdo neabsolvoval trainee program u Škoda auto. Zajímalo by mě asi i přijímací řízení, po letech nemluvení už moje angličtina totiž není to, co bývala. :( Zároveň by mě zajímalo jaké je uplatnění po takovém programu, jelikož je mi jasné, že Škodovka si převážně nabírá lidi ze své školy.

Mezi trainee se nabírají jen super chytrý lidi. Umis jen anglicky a slabeji nebo mas jeste dalsi jazyk? Anglictina na trainee urcite stacit nebude a to ikdyby byla uplne top. Prijimacky jsou drsny, lidi se hlasi dost a berou jich malo. Jako trainee uplatneni dobry, urcite mista dostavaj. ;)

Pak je taky moznost nastoupit jako praktikant. Uz davno neplati, ze se uprednostnuji lidi ze skodovacky Vš, to bejvalo jeste v dobe, kdy vš patrila pod skodovku. :palec: A tam jdes na normal pohovor na oddeleni. Troufam si rict, ze jako praktikant se dostnes v klidu, jako trainee moc clovek sanci nema. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.5.22 22:27
@DandátkoP píše:
Mezi trainee se nabírají jen super chytrý lidi. Umis jen anglicky a slabeji nebo mas jeste dalsi jazyk? Anglictina na trainee urcite stacit nebude a to ikdyby byla uplne top. Prijimacky jsou drsny, lidi se hlasi dost a berou jich malo. Jako trainee uplatneni dobry, urcite mista dostavaj. ;)Pak je taky moznost nastoupit jako praktikant. Uz davno neplati, ze se uprednostnuji lidi ze skodovacky Vš, to bejvalo jeste v dobe, kdy vš patrila pod skodovku. :palec: A tam jdes na normal pohovor na oddeleni. Troufam si rict, ze jako praktikant se dostnes v klidu, jako trainee moc clovek sanci nema. :kytka:

Anglicky a poměrně obstojně rusky, ale to mi teď bude úplně k ničemu :roll: A praktikanty berou i lidi po škole? Nikdy jsem o tom neslyšela upřímně, tak se omlouvám možná za hloupou otázku. :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
3315
13.5.22 08:29
@Anonymní píše:
Anglicky a poměrně obstojně rusky, ale to mi teď bude úplně k ničemu :roll: A praktikanty berou i lidi po škole? Nikdy jsem o tom neslyšela upřímně, tak se omlouvám možná za hloupou otázku. :mrgreen:

Po škole zřejmě ne. A kolik ti je? Protože do trainee programu muzes maximalne 2 roky po ukonceni studia na vš, pripadne při vš, kdyz mas ukoncenyho bakalare.

Myslim, ze jako prvni se delaj jazykovy zkousky a co jsem slysela, jsou tezky. Pak je jeste pohovor a pak se dela assessment jeste. No hele, ja par lidi znam, ve škodovce pracuju a potkavala jsem je uz jako praktikant a jsou to fakt bedny. Podotykam, ze nejsem zadnej blbece*k, ale oproti nim jsem si tak docela pripadala :lol:.

A proc nezkusis rovnou hledat misto, jestli chces ve ŠA? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
17.5.22 11:06
@DandátkoP píše:
Po škole zřejmě ne. A kolik ti je? Protože do trainee programu muzes maximalne 2 roky po ukonceni studia na vš, pripadne při vš, kdyz mas ukoncenyho bakalare.

Myslim, ze jako prvni se delaj jazykovy zkousky a co jsem slysela, jsou tezky. Pak je jeste pohovor a pak se dela assessment jeste. No hele, ja par lidi znam, ve škodovce pracuju a potkavala jsem je uz jako praktikant a jsou to fakt bedny. Podotykam, ze nejsem zadnej blbece*k, ale oproti nim jsem si tak docela pripadala :lol:.

A proc nezkusis rovnou hledat misto, jestli chces ve ŠA? :)

26, školu jsem končila teď v září 2021, začala jsem totiž později :oops: Jinak na místa tak letmo koukám, ale přijde mi, že na nic z toho nemám znalosti, praxi a ani šanci vlastně.. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat