Bolavá ovulace

Lucinen
22.11.15 07:34

Bolava ovulace

Dobrý den, předem se omlouvám, že diskuzy dávám sem, ale nevím, kam ji zařadit, tak se na mě prosím nezlobte.Jde oto, antikoncepci neberu už pul roku, od te doby mam bolavou ovulaci, ale poslední 3 dny my je na zvracení, nehorazně mě bolí v podbříšku, jak při ms a bolí mě i hlava, ms mam dostat cca za týden asi, jelikož jí nemam pravidelnou, měly jste to prosím take? jinak, žadný hlen ze mě tentokrat nejde, jak jezvykem. Děkuji Vám, za vaše odpovědi a přeji hezký den.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

24868
22.11.15 08:59

Mám to tak od porodu. Břicho mě bolí tak 4-5 dní před ovulací, z toho poslední 2 dny fakt moc, že když si blbě sednu, tak se mi až zatmí před očima - z té bolesti. Stačí se jen trochu dotknout podbřišku a už se mi ježí vlasy, na malou musím chodit hodně často, jinak to tlačí víc a víc to bolí. Před sexem je ibalgin nutnost, bez něj bych to asi nepřežila :roll: MS je proti tomu pohoda. Žaludek na vodě mívám taky, ale spíš z toho, že v období ovulace jsem šíleně žravá a naplácám do sebe všechno :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lucinen
22.11.15 09:05

@Maky.p No je to něco opravdu, je mi blbě, snědla jsem jablko a asi víc do sebe nedostanu, všechno mi smrdí, každej měsíc si delam ovu testy, abych měla jistotu, že je to ovulace a ne zánět nějakej(v minulosti sem na zánety trpela¨) jenže těd nemam ovu test, jedem pro něj odpoledne. Jinak prášky jsem vysadila, abych se vyčistila za cca rok chceme druhe mimi, jinak se chráníme tak, že když to na manžela jde, vytahuje ho

• Nahlásit
  • Citovat
Lucinen
22.11.15 09:05
@Lucinen píše:
@Maky.p No je to něco opravdu, je mi blbě, snědla jsem jablko a asi víc do sebe nedostanu, všechno mi smrdí, každej měsíc si delam ovu testy, abych měla jistotu, že je to ovulace a ne zánět nějakej(v minulosti sem na zánety trpela¨) jenže těd nemam ovu test, jedem pro něj odpoledne. Jinak prášky jsem vysadila, abych se vyčistila za cca rok chceme druhe mimi, jinak se chráníme tak, že když to na manžela jde, vytahuje ho a vykona se vedle
  • Nahlásit
  • Citovat
Lucinen
24.11.15 07:32

Tak předevčírem ovulační test pozitivní a dnes negativní a v podbříšku mam stale velké bolesti :/

• Nahlásit
  • Citovat
Lucinen
25.11.15 07:05

Ahoj holky, tak mi gynekolog zjistil, zánět dělohy, ale dneska mam bolesti na leve stranĚ podbříšku a celem břiše, když mačku na levou stranu, nikam mi bolest nevystřeluje, ale přesto se ptám, muže jít o slepe strevo?

• Nahlásit
  • Citovat
24868
25.11.15 08:03

@Lucinen - slepák je napravo ;) Ale to budou bolesti k tomu zánětu dělohy. Tak ať jsi brzy fit :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lucinen
25.11.15 09:34

@Maky.p No to jsem moc rada, dekuji, snad to do dvou dnu přejde, mělo by prý po těch antibiotikach, ale jinak prej mě ovulace bude bolet stale každý měsíc, natomse nic nemění :/ tak jsem fakt ráda no :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
25.11.15 21:47

Držím palce, ať jí nemáš mooc bolestivou.., já mám po dvou porodech..a je to něco šíleného :(. Třičvrtě dne chodím ohnutá, nemůžu se bolestí ani narovnat, tlak mi kolísá, je mi na blití, všechno mi smrdí..a jsem totálně nepoužitelná a když mě to chytne a manžel je třeba v práci a musím běhat kolem dětí..někdy je mi i do breku. Nejsem přecitlivělá na bolest.., porody jsem měla fajn.., ale ovulaci mám bohužel horší i než menstruaci :(.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama