Bolavé vystouplé bradavky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
HvezdickaNaomi
Kecalka 158 příspěvků 24.01.19 12:56
prosím poraďte - Bolavé vystouplé bradavky

Ahoj holky,

moc prosím o rychlou radu co na bolavé vystouplé bradavky. Trpím už od rána dnes. Těhu nejsem, dítě nemám. Včera jsem byla na gynekologii pro vyvolávací injekci menstruace.
Zatím nešpiním nic. Ale ty bradavky jsou šílené. Jakoby měly pořád tendenci se duřit a tím i strašně bolí. Nemáte prosím někdo radu? třeba nějak je namazat, nebo zahřát nebo já nevím už co s tím :zed: :zed: :zed:

Příspěvek upraven 24.01.19 v 13:06

Reakce:
HvezdickaNaomi
Kecalka 158 příspěvků 24.01.19 13:06

:,( poraďte prosím, všude se píše jen o těhotenství a takhle, to ale není bohužel můj případ. Důvod je jiný, ale potřebuji pomoci od té bolesti.

LuciMik94
Povídálka 42 příspěvků 24.01.19 13:29

Než na rady tady bys měla spoléhat na rady doktora, který tě zná. Za zavolání na gyn nic nedáš. Třeba to souvisí s tou injekcí a šokem pro hormony…

HvezdickaNaomi
Kecalka 158 příspěvků 24.01.19 13:32

@LuciMik94 já doufala jen jestli někdo nemá zkušenost co by na to mohlo takhle z domova pomoci. dnes tam doktora nemám, má dovolenou. jinach bych už mu volala :(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozešli se v autě! Plekanec tlačil, aby to zveřejnili. Otec Vondráčkové o detailech rozchodu

Informace o rozchodu Tomáše Plekance a Lucie Vondráčkové přišla loni v srpnu... číst dále >

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >