Může mě bolet nos z koronaviru?

28.1.21 12:57

Boleni nosu a coronavir

Od patku mam pozitivni test na coronavir i moje mala dcerka. Po vyteru me pobolival nos, jako paleni, stipani, boleni. Myslela jsem si, že ho mám jen podrážděný z toho výtěru, ale již jsem byla na výtěru a takové pocity jsem neměla. Od neděle mám ucpaný nos, jako na rýmu a ztratila jsem chuť i čuch. Dnes už je nos volnější, ale stále chuť a čich nikde a stále pociťuji bolení, pálení v nose je to hrozně nepříjemné. Postříkávám si ho mořskou vodu, zvlhčujíci vzduch. Škrábe mě i v krku a mám chrapot a huhňám. Myslíte, že to může být ten coronavir? Stále sucho v krku a ten nos je tedy hrozně nepříjemný a přidal se i průjem. Moc děkuji za vaše reakce

Příspěvek upraven 30.01.21 v 17:09

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2249
28.1.21 12:59

No tak jsi pozitivní, tak máš příznaky, buď ráda, že jen tyhle :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
386
28.1.21 13:01

Jste pozitivní. Všechno jmenované patří mezi příznaky koronaviru. U toho není nad čím dumat :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.1.21 13:06

@Dicentra27

Já jsem hrozný stresař, takže jsem ze všeho vykulená

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31037
28.1.21 13:06

Jj taky jsem mela neprijemne páleni v nose. Je to priznak za par dni me to preslo. Cich jsem neztratila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30425
28.1.21 13:59

@wejuuneckaa Nikdys neměla žádnou respirační nemoc? Rýma, kašel, bolest v krku?
:lol:

Odpočívej a drž se. Kdybys nemohla dýchat, volej si rychlou. Ale jestli jsi mladá, proběhne to jako úplně normální nachlazení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19619
28.1.21 14:08

@wejuuneckaa nezlob se, ale ty po roce, kdy covid tady s námi je, nevíš jaké jsou příznaky? to, co popisuješ, jsou úplně běžné příznaky covidu, co by to mohlo jako být jiného??
jinak ´šťastná to žena, asi nečteš na internetu, když to nevíš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.1.21 14:12
@Bábrdl píše:
@wejuuneckaa Nikdys neměla žádnou respirační nemoc? Rýma, @Bábrdl

Ano měla, jen teď nemám rýmu, ale jen ucpaný nos což jsem bez rýmy tedy nikdy neměla a o chuť a čich jsem také nikdy nepřišla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.1.21 14:14

@stinga
Vím, jen jsem se slušně zeptala zda to měl někdo stejné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19619
28.1.21 14:22
@wejuuneckaa píše:
@stinga

jo, asi 98 % všech, co coronu prodělali

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3625
28.1.21 14:29
@wejuuneckaa píše:
@Bábrdl píše:
@wejuuneckaa Nikdys neměla žádnou respirační nemoc? Rýma, @BábrdlAno měla, jen teď nemám rýmu, ale jen ucpaný nos což jsem bez rýmy tedy nikdy neměla a o chuť a čich jsem také nikdy nepřišla.

ucpaný nos a dutiny bez rýmy. Pocit, že se mi musí každou chvíli spustit rýma. To je přesně ono. Taková divná rýma, nerýma. Trvalo to asi 6 dní, rýma z toho nebyla. Čich jsem neměla asi 4 dny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
781
28.1.21 14:31
@wejuuneckaa píše:
@Bábrdl píše:
@wejuuneckaa Nikdys neměla žádnou respirační nemoc? Rýma, @BábrdlAno měla, jen teď nemám rýmu, ale jen ucpaný nos což jsem bez rýmy tedy nikdy neměla a o chuť a čich jsem také nikdy nepřišla.

Ano, máš zduřelé dutiny. Často to u korony končí zánětem. To by jsi potom musela zavolat doktorovi a napsal by Ti ATB.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3625
28.1.21 14:37
@Hrozina píše:
Ano, máš zduřelé dutiny. Často to u korony končí zánětem. To by jsi potom musela zavolat doktorovi a napsal by Ti ATB.

no že bych ty ATB dávala tak často říct fakt nemůžu. Ze 130 pozitivních jsem dala ATB pěti lidem. Co měli vysoké CRP. Všem na suspektní zápal plic, rozhodně ne na dutiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30425
28.1.21 14:42
@wejuuneckaa píše:
@stinga

Bude to dobrý. Virák hnusák ti prostě napadá buňky ve sliznici nosu a v krku. Dokud je takhle nahoře, je to pohoda jazz. A protože jsi mladá, nejspíš se dolů nedostane, dostane na pudel od tvého imunitního systému a ty budeš mít na tři měsíce protilátky, takže akorát do vakcíny. Dřív tu stejně nebude :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.1.21 15:15

@Lucka1111

A ten čuch a chuť? Mám strach, aby se mě to vrátilo. Nemám čuch ani chuť od neděle. Poznám, že jím sladké, slané, kyselé, horké, ale chuť nemám a ani čuch

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat