Bolerko ke svatebním šatům

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.14 22:44
Bolerko ke svatebním šatům

Dobrý večer, chtěla jsem se zeptat asi by se hodilo k těmto svatebním šatům bolerko nebo ty šaty nechat bez bolerka na ramínka? Děkuji za případné odpovědi.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
ana11
Ukecaná baba ;) 2453 příspěvků 14.10.14 22:46

Pokud už jsou tyto šaty definitivní a konečná volba, tak za mě bez bolerka.

Aries6
Generální žvanilka 22144 příspěvků 3 inzeráty 14.10.14 22:47
@ana11 píše:
Pokud už jsou tyto šaty definitivní a konečná volba, tak za mě bez bolerka.

Taky bych řekla.

Froseth
Kecalka 438 příspěvků 14.10.14 22:49

Taky si myslím, že bez bolerka to bude lepší. Pevnějším dámám bolerko spíš škodí, protože opticky rozšiřuje ramena.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.14 22:49

@ana11

Jenom délka se mi bude zkracovat, prodlužovat ramínka že je mám krátké na zádech a budou se mi dělat vědčí záševky u prsou. Jinak žádné úpravy na šatech nebudou, jenom se teda přidají doplňky jako něco na krk atd.

dani24687
Neúnavná pisatelka 15428 příspěvků 14.10.14 22:50

Bez

zrcadlo
Kelišová 7288 příspěvků 14.10.14 22:51

Šaty se mi moc nelíbí, na můj vkus přeplácané, plnějším postavám sluší jednodušší. Každopádně k dotazu, já bych přes plnější paže bolérko dala, hladké, matné, k loktům a se stojáčkem u krku. Pokud nemáš příliš velká prsa a udrží ti je dobrá podprda a stažení šatů, odstranila bych ty rukávky, pod bolerkem by se asi trochu rýsovaly a opět podle mě ruce spíš rozšíří, hezčí by to podle mě bylo úplně bez ramínek. Na focení pak varianta s bolerkem, bez něj a třeba ještě s lehounkou šálou kolem ramen.

Aries6
Generální žvanilka 22144 příspěvků 3 inzeráty 14.10.14 22:57

@zrcadlo Taky se mi zdají přeplácané.
Já bych spíš přemýšlela, kdy svatba bude. Aby jsi nemrzla bez něj, případně se nepotila s ním.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.14 22:58
Re:

Z kamarádek mi právě někdo říka bez bolerka a někdo z bolerkem, že ty moje silnější ruce tam prý vypadají strašně. Tak já teda nevím.

Elen8
Extra třída :D 13009 příspěvků 14.10.14 23:00

Šaty se mi moc nelíbí a řekla bych že ani nelichotí postavě a ty rukávky jenom škodí a dělají robustnější…

Vybrala bych takové bolerko aby nerozšiřovalo, ale silnější ruce bych já osobně chtěla mít schované.

Takže za mě bych dala ty rukávky pryč a vyzkoušela jaký typ bolerka nebude rozšiřovat a vzala bych k tomu to…

Ale popravdě si myslím, že jsou i špatně zvolené šaty, ale to v dotazu nebylo :oops:

dani24687
Neúnavná pisatelka 15428 příspěvků 14.10.14 23:01
@Anonymní píše:
Z kamarádek mi právě někdo říka bez bolerka a někdo z bolerkem, že ty moje silnější ruce tam prý vypadají strašně. Tak já teda nevím.

a co jiné šaty? nebo je to konečný výběr?

zrcadlo
Kelišová 7288 příspěvků 14.10.14 23:02

A kdy je svatba, samoopalovák ruce a dekolt trochu vylepší a cvičením se taky dají trošku zpevnit, je pravda, že bílé a povolenější ruce se bílými šaty ještě zvýrazní.

BohunkaP
Extra třída :D 14970 příspěvků 14.10.14 23:04

Nezlob se, ale tyhle šaty k této postavě jsou děs a hrůza - silnější ručky a vršek tohoto typu, to nejde dohromady, trošku soudnosti - v této fázi je úplně fuk, jestli to bude s bolerkem nebo bez… snad raději „s“, aby ty rukávky nebyly vidět.

Upravit konečný výběr šatů, to by se nedalo?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.14 23:05
@dani24687
@dani24687 píše:
a co jiné šaty? nebo je to konečný výběr?

Já jsem zkoušela i jiné šaty ale vědčí velikosti u nás moc neměli a tyhle se mě zdáli nejlepší z těch šatů co jsem zkoušela ve 2 sálonech.

dani24687
Neúnavná pisatelka 15428 příspěvků 14.10.14 23:07
@Anonymní píše:
@dani24687Já jsem zkoušela i jiné šaty ale vědčí velikosti u nás moc neměli a tyhle se mě zdáli nejlepší z těch šatů co jsem zkoušela ve 2 sálonech.

a někde v okolí jiný salon? já jsem si třeba vybrala šaty, ale nedopla jsem je kvůli kojení přes prsa a paní mi přešila zip na šněrování…

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >

Obří pavouk i netopýr nebo příšera z moře. I takový horor dokáže nachystat příroda

Příroda občas dokáže divy. Zdaleka však ne jen takové, které nás ohromí a... číst dále >