Jaký dárek na výměnný pobyt?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Paoloska
Echt Kelišová 8253 příspěvků 10.10.14 09:21
výměnný pobyt - dárek

Ahoj, holky, jdu si k vám pro radu :)
V pondělí k nám přijede na výměnný pobyt 15ti letý chlapec z Německa. Myslela jsem si, že dárek jemu, popř. rodině poveze až můj syn k němu, ale dostali jsme info, že dárek máme dát i nyní. Jsem úplně vygumovaná :oops:. Něco jako kniha o našem městě v němčině se mi moc nezdá (kdo to bude číst… ;) )a jinak vůbec nevím. Nemáte nějaký nápad? Díky :kytka:

Reakce:
BAZÁREK ANGIE
Závislačka 4918 příspěvků 10.10.14 09:26

@Paoloska
Já bych asi udělala balíček z nějakých krajových specialit, tím myslím nikoho neurazíš -každý si rád na něčem smlsne.

Paoloska
Echt Kelišová 8253 příspěvků 10.10.14 09:29

@BAZÁREK ANGIE Něco v tom duchu mě taky napadlo, jenže u nás nic takového není. Myslíš jako z celé ČR? Třeba pardubický perník, karlovarské oplatky a tak…?

semisova
Zasloužilá kecalka 744 příspěvků 10.10.14 09:33

Přesně tak ;-) syn byl týden na školním pobytu v Anglii s výukou v tamní škole a měl také vézt něco jako drobný dárek novým spolužákům… Co koupit jiného než „naše“ speciality :-) nakoupila jsem lázeňské oplatky, pár českých bonbónů a čokolád, i kdyby se to tam dalo koupit, sladkosti u dětí nikdy nezklamou :mavam:

poplach
Zasloužilá kecalka 848 příspěvků 10.10.14 09:35

Pro rodiče pleskačku se slivovicí :lol:, jinak bych dala speciality z celé ČR, ne vyloženě z tvého regionu.

BAZÁREK ANGIE
Závislačka 4918 příspěvků 10.10.14 09:36
@Paoloska píše:
@BAZÁREK ANGIE Něco v tom duchu mě taky napadlo, jenže u nás nic takového není. Myslíš jako z celé ČR? Třeba pardubický perník, karlovarské oplatky a tak…?

No tak pokud přímo u Vás v okolí nic není, proč ne? Otázka je, kde to zase budeš shánět, ale myslím, že v takových těch dárkových prodejnách by něco mít měli.

katscha
Zasloužilá kecalka 542 příspěvků 10.10.14 09:37

@Paoloska My vždy dávali pro rodiče Becherovku/Fernet, pro sourozence nějaké čokolády - Fidorky myslím mívaly úspěch. Knížky o městech jsme dostávali od nich, prohlídli obrázky, ale opravdu je nikdo nečetl. Ale vždy jsme vozili dárky až my k nim a oni k nám. Takto to budeš muset vymýšlet dvakrát:(.

Paoloska
Echt Kelišová 8253 příspěvků 10.10.14 09:57

@katscha No on tam syn jede až v červnu, tak asi proto :nevim:

Holky, díky za rady, koupím nějaké ty dobroty, i ty tekuté ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Tady je Mišíkovo! Zpěvákova Denisa ráda ukazuje sexy postavy i dokonalý zadek

Sotva se herec a zpěvák Adam Mišík rozešel s vnadnou přítelkyní Dianou, už si... číst dále >

Matka utýraného chlapečka Simona je opět těhotná. Informaci potvrdila tyranova sestra

V sobotu to byl přesně měsíc od chvíle, co byl v Lounech utýrán ani ne... číst dále >