Bolest břicha v 8. tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Reklama

Najdete v encyklopedii: 8. týden těhotenství

Stránka:  « Předchozí 1 2

Reklama

Rakia
Kecalka 299 příspěvků 10.12.13 15:43
@ninusska píše:
Ahoj to ja jsem taky mela spinila jsem doktorka mi napsala utrogestan 1-0-2 a brala jsem to az do ted 12tt..průkazku jeste nemam dostanu ji az ted v pondeli jak pujdu na screening…u me doktorky nema v čekárně vliv průkazka…

Však se tomu maminky divili, že musím čekat, jenom kroutili hlavou :nevim: a dokonce se mě jedna maminka zastala a řekla, tak jí vezměte přednostě, když paní není dobře a sestřička na to,,pořadí tady snad určuju já!,, :zed:

ninusska
Závislačka 4883 příspěvků 10.12.13 15:46

To ja bych sla k jinému doktorovi ani minutu bych neváhala!!!

Rakia
Kecalka 299 příspěvků 10.12.13 15:48
@Snehurenka píše:
@Rakia no to je katastrofa normalne bych odesla a sla k jinemu, jinak jsem to mela stejne a holky me poradili vymackat citron s vodou, denne vypiju 1citron na 2litry a oravdu se mi hned ulevilo a prestala jsem spinit okamzite. Tukam, tukam do dreva :kytka:

Jééé děkuju :hug: určitě to zkusím :kytka:
jojo, normálně sem jedné mamince řekla, že ještě 10min. počkám pak jedu na gynekologii do fakultní nemocnice at' si o mě každý myslí co chce a ta maminka říkala, že to také její známá musela udělat, že tahle sestřička je naprosto příšerná a jak se blbě vyspí tak… :cert:

Snehurenka
Kelišová 6762 příspěvků 10.12.13 15:49

@Rakia zkus hned nic neodkladat hlavne, pro me to byla rada nad zlato proto posilam dal :mavam:

Rakia
Kecalka 299 příspěvků 10.12.13 15:51

Jo holky, prosím Vás, nezlobte se, že pořád otravuju ale když mě posledně pan doktor dělal ultrazvuk to jsem byla v 6tt tak na fotečce je 8,0 cm a dnes na 8tt je na fotečce 6,0 cm nevíte co to znamená :nevim:,děkuji :kytka:

BarunkaK
Zasloužilá kecalka 798 příspěvků 10.12.13 15:55

@Rakia :think: to nevím, v 6 tt má miminko pár milimetrů..

Rakia
Kecalka 299 příspěvků 10.12.13 16:02
@BarunkaK píše:
@Rakia :think: to nevím, v 6 tt má miminko pár milimetrů..

Právě :think: no a jk sem psala, dneska jsem v tom 8tt a zase tam je 6,0 cm :think:

blumen
Hvězda diskuse 36983 příspěvků 10.12.13 16:11

@Rakia 6 mm ne? To se prepsali

Reklama

Rakia
Kecalka 299 příspěvků 10.12.13 16:38
@blumen píše:
@Rakia 6 mm ne? To se prepsali

taky si myslím ale to potom nechápu když jsem na 6tt měla 8,0 to by bylo 8mm tak když jsem ted' v 8tt a bylo to 6 mm tak by se plod zmenšil o 2mm :think: :nevim:

blumen
Hvězda diskuse 36983 příspěvků 10.12.13 16:58

@Rakia nebo chyba mereni, kdyz uz spletli ty cm a mm, zbytecne se nenervuj, pokud ti oni nic nerekli spatneho

blumen
Hvězda diskuse 36983 příspěvků 10.12.13 17:00

Teda uz to vidim, to jsi ty s tim hrozicim potratem… Tezko rict, musis pockat :hug: podle me nekdy radeji postrasi a pak je to dobre, pro ne je to lepsi nez naopak

naivnikacachnatko
Nováček 9 příspěvků 13.10.17 10:06
Ráda bych se vás zeptala na pár věcí

Ahoj holky,
jsem tu nová a mám pár dotazů. Bohužel mi emimono nedovolí založit novou diskusy, tak doufám, že se autorka původní dotazu nenaštve, že jsem se ji sem takto vetřela.
V pondělí odpoledne jsem si dělala těhotenský test a k mému údivu (a velké radosti) vyšel pozitivní. Pro jistotu jsem zopakovala ještě ve středu a dnes ráno a druhá čárka byla silnější :)k lékaři jsem objednaná na úterý.
a teď k mým otázkám:
pobolívá mě břicho jako při menstruaci - někdy je to silnějsí bolest, někdy slabší (ale rozhodně je vždy slabší než při mensturaci), také mě občas břicho jakoby tupě bolí (nevím jak přesně to popsat). Bolest trvá vžy jen chvilku párkrát za den. Nešpiním ani nekrvácím. Celkově je to břicho takové jiné…divné :D
Neustále mám „vlhko“ v kalhotkách :oops: (omlouvám se za takovýhle výraz, ale jinak se to popsan nedá). Je to hodně podobný pocit jako při menstruaci, výtok nemám žádnou barvu, ani nijak nezapáchá.
Pořád taky chodim na záchod, ve vyšším stadiu těhotenství tomu rozumím, ale takhle na začátku? :D
Vím, že na tyhle otázky mi nejlépe odpoví lékař, ale tam jdu až v úterý tohle mě dost trápí.
Děkuji zkušenějším za případné odpovědi :mavam:

Fima
Nadpozemská drbna 28956 příspěvků 13 inzerátů 13.10.17 10:52

@naivnikacachnat­ko Všechno je naprosto normální, fyziologické a k těhotenství to patří. Břicho na začátku bolí, přesně jako při té MS. Pokud nekrvácíš, je to v pořádku. Vlhko též, v těhotenství jsou prosáklejší sliznice. Většinou čím blíže k porodu, tím větší mokro. Já bez intimek nedala ani ránu. A chození na záchod taktéž, je to způsobeno hormonálním drážděním močového měchýře. Za všechno takhle v počátku může právě HCG hormon.

Popokatepetla
Ukecaná baba ;) 2196 příspěvků 13.10.17 10:56

@naivnikacachnat­ko Ono pokud jsi na uplném začátku těhotenství (jestli jsem to z dotazu dobře pochopila), tak možná ani doktor ještě nic neuvidí. Lepší je objednávat se až tak na 8-10tt, kdy už je vidět srdíčko. Takhle na začátku je to vždy buď a nebo. Ale mysli pozitivně, je velká pravděpodovnost, že všechno bude v pořádku :) Držím palce :palec:

Stránka:  « Předchozí 1 2

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Padající stromeček a nekončící úklid. Skoncujte s iluzí dokonalých Vánoc

Jako děti jsme si neuměly nepředstavit, co všechno stojí za vytvořením pravé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexuoložka: MeToo je štvanice na muže, která se obrátí proti ženám

Když byla před pár dny americkým magazínem Time vyhlášena Osobností roku 2017... číst dále >

Sedm věcí, které nečistíte dostatečně a mohou ohrozit vaše zdraví

Poctivě třídíte spodní a svrchní prádlo, používáte při praní vysoké teploty a... číst dále >

Reklama