Bolest hlavy - změna HA

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Cihla2580
Nováček 3 příspěvky 15.11.18 07:57
Bolest hlavy - změna HA

Ahoj všem, máte některá z Vás zkušenost, že při změně HA Vás bolela hlava, ale poté se to srovnalo? Budu teď brát třetí platíčko a dva týdny mě bolí hlava, ale nechci to řešit hned výměnou.
Děkuji moc všem za odpověď

Reakce:
P4ja
Kelišová 6614 příspěvků 15.11.18 08:16

Ano, i to se stát může. Jak na to bude reagovat tvoje tělo, nikdo neví. :nevim: Počkej a uvidíš. ;)

Cihla2580
Nováček 3 příspěvky 15.11.18 08:22

Takže je teď asi blbost, myslet hned na změnu že? :)

Tichošlápek
Extra třída :D 10914 příspěvků 15.11.18 08:23

Takže uz je beres treti měsíc a teď te boli dva týdny hlava? To nemusí souviset. Muze to byt od patere nebo změnou počasí. Já bych brala dal a pockala

Cihla2580
Nováček 3 příspěvky 15.11.18 08:36

v úterý budu začínat třetí měsíc. Minulý týden jsem měla 5 dní lehkou migrénu a teď tak nárazově třeba hodinu klid a hodinu mě bolí. Mám problém s krční páteří, ale nenapadlo mě že by mě mohla bolet tak dlouho v kuse skrz krční páteř :) takže jsem to dávala za vinu HA :)

P4ja
Kelišová 6614 příspěvků 15.11.18 08:48
@Cihla2580 píše:
v úterý budu začínat třetí měsíc. Minulý týden jsem měla 5 dní lehkou migrénu a teď tak nárazově třeba hodinu klid a hodinu mě bolí. Mám problém s krční páteří, ale nenapadlo mě že by mě mohla bolet tak dlouho v kuse skrz krční páteř :) takže jsem to dávala za vinu HA :)

Může to být krční páteř, ale taky to klidně může být HA. ZA mě nejlepší nebrat :)

Deniskaaaaa
Povídálka 12 příspěvků 16.11.18 11:40

Mě při nasazení HA vznikly migrény a do dnes jsem se jich nezbavila. HA teda už půl roku neberu, hodně se zmírnily, ale stále je jednou za čas mám..
Když jsem migérny řešila na gyndě, tak mi je změnila, to trochu pomohlo, ale ne úplně.. Jak jsem psala výše.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >