Bolest jednoho prsu

Anonymní
17.5.20 06:27

Bolest jednoho prsu.Mam strach.

Vcera jsem si uvedomila, ze mne asi tYden boli prso- okoli bradavky.Nic jsem nenahmatala, ale mam velka, prazdna vykojena prsa(odkojila jsem 6let).
V noci jsem nespala, mam strach.
Asi pred 10mes.jsem byla na sonu, vsechno bylo ok. V ramci prevence se snazim chodit kazdY rok.
Druhe prso je ok, jsem.ve stredu cyklu.
zitra se objednam na sono ale bude to trvat 2mes., nez se tam dostanu.
Asi zesilim.Boli to na dotek.
Mate nekdo podobnou zkusenost? Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
17.5.20 06:37

Nemůže to být příznak ovulace nebo nadcházející menstruace? :nevim: A jak dlouho nekojíš, nemůže to souviset ještě i s tím kojením?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
17.5.20 06:42

Kdysi jsem měla zánět v prsu a nic jsem na pohmat necítila. Až po pár dnech vymáčkla hromadu hnisu. Jinak mě třeba bolí prsa i od zad či krční páteře. Kolikrát v nich mám tvrdé zatvrdliny právě od výše uvedeného. Zajdi si k lékaři a uvidíš. Může to být banalita.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
17.5.20 06:51

Boli to na dotek. nekojim uz dlouho.cca 7 mesicu

• Nahlásit
  • Citovat
8309
17.5.20 07:35

Nechci tě strašit, ale šla bych k lékaři. Nemyslím si, že by šlo o rakovinu, ale známe se v prsu udělal absces, nejdřív strašně trpěla bolestí, několikrát jí to museli otvírat, čistit a léčila to skoro rok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
882
17.5.20 07:57

7 měsíců je málo, určitě se ti dělá pořád malinko mlíka, bude to spíš zánět, ucpaný mlékovod. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12863
17.5.20 09:02

Měla jsem bolesti prsou, po stranách, u bradavek. Doktor mě prohmatal, nic.

Kvůli zádům rentgen.

Pak jsem si postěžovala mamce a ta mně řekla, že ji bolely vždy před menstruací. A tak jsem poznala jeden z těch příznaků „bolí mě prsa.“ A co jsem vypozorovala, bolí v různé fázi cyklu různě intenzivně.

A může to souviset i s tím nekojením. Kojila jsi dlouho, teď je to pořád krátká doba, co ne.

Pro klid bych si ale k doktorovi zašla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34216
17.5.20 09:09

Objednej se na prevenci do Mamacentra. Pri problemu davaji kratsi terminy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.5.20 09:50

Mela jsem take bolest prsu nejaky cas a vracela se. Byla jsem dokonce na sono a nic nenasly a dr rikala, ze se to muze stat

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
17.5.20 10:04

Mne to prijde jako bolest, kdyz mate nekde modrinu.Kdyz si lehnu na bricho, tak to trochu vnimam.Ten prs boli na jednem miste na dotek. Nevzpominam si, ze mne maly kopnul, nebo neco…zadnou bulku za tim necitim, ani modrina neni

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
17.5.20 10:05

Nemam to po stranach.Mam to v okoli dvorce.

• Nahlásit
  • Citovat
1284
17.5.20 20:56

Taky mě bolelo prso kolem bradavky, byla jsem na ultrazvuku a vše v pořádku. Další měsíc se to opakovalo a časem jsem si vypozorovala, že mě to prso bolí cca týden před menstruací. Začalo to až po porodu :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama