Bolest kolem pupíku v 10 týdnu

10.6.15 17:15

bolest kolem pupíku

Ahoj jsem v 10 týdnu a docela často me poboliva kolem pupiku a v levém boku.Je to normalni? Nechci hned ze vsim behat k lekari

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8959
10.6.15 19:12

Šla bych k lékaři

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.6.15 19:33

Prý je to normalni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.6.15 19:40

@ Lejaa nebo aspoň holky to tady píšou…A 19 jdu na kontrolu takže jsem zatím v klidu :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1606
10.6.15 19:41
@tresnickalll píše:
Prý je to normalni

Tak na co se ptas, kdyz jsi presvedcena, ze je to normalka? Ja bych k lekari taky sla, i kdyz ti treba rekne, ze je to normalni :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1606
10.6.15 19:41
@tresnickalll píše:
Prý je to normalni

Tak na co se ptas, kdyz jsi presvedcena, ze je to normalka? Ja bych k lekari taky sla, i kdyz ti treba rekne, ze je to normalni :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.6.15 19:43

Tak ja jdu příští týden v pátek tak to nebudu posouvat když už vím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1606
10.6.15 19:47
@tresnickalll píše:
Tak ja jdu příští týden v pátek tak to nebudu posouvat když už vím

Tak to uz je samozrejme tvoje vec, mozna bych tomu lekari alespon zatelefonovala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7985
10.6.15 19:52

@tresnickalll Ahoj, mě doktor říkal, že pokud to bolí na bocích a ze stran, tak je to v pořádku, že se děloha zvětšuje, ale vždy mě upozorňoval, že kdyby to bolelo kolem pupíku, tak mám přijít. Jsi teprve na začátku, takže děloha ještě není tak veliká, určitě bych zavolala, nebo se zkusila přeobjednat na dřívější termín.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.6.15 19:58

Co jsem četla tak by to nemělo nic být ale dam na vás a raci si zavolam. Stejně by me to ani nedalo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.6.15 20:13

Tak už jsem volala a řekl mi ze je to normalni ze mam víc jen odpočívat :P A to ja neumím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama