Bolest kolene při dřepu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.18 09:17
Bolest kolene pri drepu

Zdravim. Chtela bych poradit co si myslite ze mam s kolenem. Je mi 18 let. Pred 4mi roky jsem byla na ortopedii kuli lupani kloubu a někdy i mirne bolesti kolen. Rekl mi ze mam nadrcene chrupavky. Predepsal mi na 3 mesice colafit a condrosulf. Ale zadny vysledek. Cukr, štítnou zlazu mam v poradku. Od té doby jsem tam bohužel nebyla kuli dlouhe cekaci dobe…cekala jsem posledne 4 mesice… Stale kdyz se zohnu pres natazene ci mirne pokrcene nohy ucitim jakoby se mi v kolenach neco drtilo..je to doooost neprijemnej pocit… Vcera jsem byla na prochazce po poli a najednou me zacalo zase bolet prave koleno. Chtela jsem si drepnout ale bolest mi to nedovolila. Byl to zároveň tlak jak kdyz si potrebujete lupnout kloub. Ale cim hloubs do drepu jsem sla tim vic to bolelo… I chvíli kdyz jsem se normalne postavila… V tydnu se pujdu zase objednat ale prijde mi docela blbe tak dlouho cekat. Nevite co by to mohlo byt nebo co s tim?

Reakce:
Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1550 příspěvků 26.04.18 09:34

Tak nedřepuj. Já mám bolesti v kolenech a kyčlích od třinácti let. Nic mi nenašli, jsem zdravá. Prostě jsem taková a musela jsem se s tím smířit. Občas něco bolí každého. Pokud to není soustavná velká bolest, tak bych byla v klidu a objednala se úplně normálně na další kontrolu.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >