Bolest kolene při dřepu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  26.04.18 09:17
Bolest kolene pri drepu

Zdravim. Chtela bych poradit co si myslite ze mam s kolenem. Je mi 18 let. Pred 4mi roky jsem byla na ortopedii kuli lupani kloubu a někdy i mirne bolesti kolen. Rekl mi ze mam nadrcene chrupavky. Predepsal mi na 3 mesice colafit a condrosulf. Ale zadny vysledek. Cukr, štítnou zlazu mam v poradku. Od té doby jsem tam bohužel nebyla kuli dlouhe cekaci dobe…cekala jsem posledne 4 mesice… Stale kdyz se zohnu pres natazene ci mirne pokrcene nohy ucitim jakoby se mi v kolenach neco drtilo..je to doooost neprijemnej pocit… Vcera jsem byla na prochazce po poli a najednou me zacalo zase bolet prave koleno. Chtela jsem si drepnout ale bolest mi to nedovolila. Byl to zároveň tlak jak kdyz si potrebujete lupnout kloub. Ale cim hloubs do drepu jsem sla tim vic to bolelo… I chvíli kdyz jsem se normalne postavila… V tydnu se pujdu zase objednat ale prijde mi docela blbe tak dlouho cekat. Nevite co by to mohlo byt nebo co s tim?

Reklama

Reakce:

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 757 příspěvků 26.04.18 09:34

Tak nedřepuj. Já mám bolesti v kolenech a kyčlích od třinácti let. Nic mi nenašli, jsem zdravá. Prostě jsem taková a musela jsem se s tím smířit. Občas něco bolí každého. Pokud to není soustavná velká bolest, tak bych byla v klidu a objednala se úplně normálně na další kontrolu.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Bosák v ofsajdu: Vyhrožuje kritikům, že z nich udělá blbce, přitom sám dělá hrubky

On si prostě nedá pokoj! Jaromír Bosák, hvězdný sporťák z České televize, na... číst dále >

Prokleté manželství Lály s choromyslnou fanynkou: Vydírání sebevraždou ho zlomilo!

Nezapomenutelný herec Ladislav Pešek se stal již v mládí hvězdou stříbrného... číst dále >

Články z Ona Dnes

Napřed porodím a pak se vdám. Jméno vybere dcera, říká Eliška Kaplický

Eliška Kaplický (40) zakládá po devíti letech novou rodinu. „Tentokrát to... číst dále >

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Reklama