Reklama

Bolest kotníku 11.let

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

maryska
Kecalka 146 příspěvků 18.04.18 11:19
bolest kotníku 11.let

Dobrý den, dcera si od minulého týdne stěžuje na bolest kotníku. Některý den ji bolí více, někdy vůbec. Nevzpomíná si, že by nějak blbě šlápla, nebo dopadla na nohu. Může to být i růstová bolest? určitě zajdem k doktorovi, jen se chci zeptat, jestli se někdo s něčím podobným nesetkal. Díky

Reklama

Reakce:

Murka
Ukecaná baba ;) 1508 příspěvků 18.04.18 11:54

Může to být cokoliv, pokud to už pár dnů bolí a nelepší se to, určitě zajděte k lékaři.
Před cca měsícem jsem řešila bolest ruky u dcery, bolel ji vršek předloktí, jeden den to měla i lehce zarudlé, taky bez úrazu. Doktor ruku prohmatal, udělal rentgen. Kosti v pořádku, tak podle doktora zánět šlach. Dostala veral gel na mazání a klidový režim. Trvalo to asi deset dní a odeznělo to.

brumi
Kelišová 6447 příspěvků 18.04.18 12:54

@maryska určitě to mohou být i růstové, nedávno je měla dcera taky hned v obou, některé dny měla dojem že jí nožky od kotníku dolů snad bolesti upadnou, vždy jsem dala lék od bolesti namazala ibalgin mastí, dala magnezium a vytamín D a bylo to o něco lepší, teď už je zase klid, během těch bolestí se vytáhla za necelý měsíc o 8cm. A nemá ten kotník, červený? nebo naopak bledší než druhý? Případně jakákoliv jiná změna?

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >