Bolest kotníku 11.let

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

maryska
Kecalka 146 příspěvků 18.04.18 11:19
bolest kotníku 11.let

Dobrý den, dcera si od minulého týdne stěžuje na bolest kotníku. Některý den ji bolí více, někdy vůbec. Nevzpomíná si, že by nějak blbě šlápla, nebo dopadla na nohu. Může to být i růstová bolest? určitě zajdem k doktorovi, jen se chci zeptat, jestli se někdo s něčím podobným nesetkal. Díky

Reklama

Reakce:

Murka
Ukecaná baba ;) 1368 příspěvků 18.04.18 11:54

Může to být cokoliv, pokud to už pár dnů bolí a nelepší se to, určitě zajděte k lékaři.
Před cca měsícem jsem řešila bolest ruky u dcery, bolel ji vršek předloktí, jeden den to měla i lehce zarudlé, taky bez úrazu. Doktor ruku prohmatal, udělal rentgen. Kosti v pořádku, tak podle doktora zánět šlach. Dostala veral gel na mazání a klidový režim. Trvalo to asi deset dní a odeznělo to.

brumi
Kelišová 6173 příspěvků 18.04.18 12:54

@maryska určitě to mohou být i růstové, nedávno je měla dcera taky hned v obou, některé dny měla dojem že jí nožky od kotníku dolů snad bolesti upadnou, vždy jsem dala lék od bolesti namazala ibalgin mastí, dala magnezium a vytamín D a bylo to o něco lepší, teď už je zase klid, během těch bolestí se vytáhla za necelý měsíc o 8cm. A nemá ten kotník, červený? nebo naopak bledší než druhý? Případně jakákoliv jiná změna?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Emma Smetana terčem podvodníků: Zneužili její tělo pro 30 kilogramů

Emma Smetana se nestačí divit. Díky svým fanouškům se dozvěděla, že je tváří... číst dále >

Konec hláškaře Bosáka: Zmizí z obrazu nejoblíbenější fotbalový komentátor Česka?

V České republice není fotbalový komentátor, který by se těšil takové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přecházel jsem tři týdny nachlazení, pak jsem upadl do bezvědomí

Tři týdny jsem přecházel nachlazení, pak se mi udělalo špatně, upadl jsem do... číst dále >

Z oplácané puberťačky fitness ikonou s pekáčem buchet na břiše

Příběh Stefanie Macherhammerové je důkazem, že i s takzvaně tlustými geny se... číst dále >

Reklama