Reklama

Střevní chřipka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vejisek
Kecalka 450 příspěvků 15.04.18 19:28
Střevníí chřipka?

Ahoj mamči 8 letý ve čtvrtek v noci zvracel 1× další den blbě ležel v sobotu dobrý a v noci zas 2× zvracel dnes dobrý ale od 5 od rána zvracel za dopoledne 11× 20 měsíční kojíme a čaj po lžičkách a odpo už dobrý hrál si teď trošku zvracel já zažila před rokem šílenou do teď si to živě pamatuji a jsem hotová že to dostanu..Dostali jste to vždy od dětí nebo jste to někdy ustáli? a je nějaký typ jak se tomu vyhnout?

Reklama

Reakce:

blumen
Hvězda diskuse 40318 příspěvků 15.04.18 19:52

@vejisek dle me nepomuzou probiotika nic, kdyz to ma dcera, nakazi me pokazde diky blizkemu kontaktu s ni. Probiotika muzou zapricinit lehci prubeh, ale pokud je neberes preventivne dlouhodobe, tak asi taky nezaberpu. Coz jsi slyset nechtela. Hdone stesti

Uživatel je onlineunuděná
Kelišová 5361 příspěvků 1 inzerát 15.04.18 19:57

Ja teda z popisu moc nechapu, co kdo vlastne ma, ale pokud nekdo v rodine ma strevni chripku, pak jedine, co ti pomuze ji nechytit taky, je silna imunita.Ale nekdy ani to ne :nevim:

ted to lita hodne, ale muzu te uklidnit, ze triletacka me pred 14ti dny pozvracela v noci a sestiletak minuly tyden a nikdo dalsi to nechytil. A to mam ted imunitu po atb uplne naprd.

Uživatel je onlineHelileli
Závislačka 2748 příspěvků 15.04.18 20:53

@vejisek po několika šílených zážitcích se střevní chřipkou jsem se naučila vždy okamžitě zahájit šíleně úzkostlivou hygienu. Veškeré znečištěné textilie ihned do pračky na vyvářku, veškeré povrchy, kam se to mohlo dostat beru savem (záchod, kliky, umyvadlo, kohoutky atd). Já si myla ruce co čtvrt hodiny horkou vodou a mýdlem. Nesahat si na obličej, za žádných okolností. A už dvakrát jsem to ustála, že jsem to nechytla. Chápu tvůj strach, byla jsem i hospitalizována na infekčním, protože průběh býval šílený.
Probiotika nasazuju tak v trojnasobne dávce jako prevenci. Držím palce, ať se ti to vyhne.

Peggi
Kecalka 408 příspěvků 15.04.18 21:12

A ještě splachovat wc zavřené, protože se viry šíří i formou aerosolu…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama