Reklama

Zánět spojivek bez hnisu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Genovesa
Extra třída :D 11212 příspěvků 13.04.18 17:24
Zánět spojivek bez hnisu?

Ahoj, dcera tři roky má zarudlá očka a tře si je. Trvá to tak týden, někdy je to dobré, jindy ne. Dnes se přidala vodnatá rýma. Mám podezření na alegii, ale mohl by to být zánět spojivek? Oči jí výrazně nehnisají.
Děkuju.

Reklama

Reakce:

stonožka12
Kecalka 476 příspěvků 8 inzerátů 13.04.18 17:47

To spíš vypadá jako typická alergie, u nás se projevila poprvé taky ve 3 letech. Hodně toho teď kvete. Zajděte za dětskou doktorkou, ať malé dá protialergické kapky do očí a nějaký celkový lék, třeba Aerius, a objednejte se na alergologii.

ixule
Vesmírná mluvilka 34957 příspěvků 13.04.18 18:01

Oči hnisat při zánětu spojivek nemusí, ale také bych to spíš tipla na alergii.

Kajak18
Kecalka 213 příspěvků 13.04.18 18:30

Moje malá má teď zarudlé jedno oko. Zatím je bez rýmy. My jsme byli na očním a je to prý zánět spojivek. Hnisat jí nic nehnisá. Takže může být zánět i bez hnisu. Sama se ale též spíš obávám te alergie, jelikož já jsem alergik dost silný.

longed-for-dream
Kecalka 356 příspěvků 13.04.18 19:14

@Genovesa
Za mě taky alergie. Když ji mám tak se to zlepšuje zhoršuje. Ale zánět (bez hnisu) jsem prodělala před 14 dny a to už jsem měla bolest oku a hlavy a můj stav se zhoršoval. Doktorka Řekla teda ze to bylo v počátku.

Genovesa
Extra třída :D 11212 příspěvků 14.04.18 22:05

Děkuju. Tak uvidíme. Kapu jí Ocuflash a dneska to bylo výrazně lepší. Budu kapat ještě tak dva dny a když to nepomůže, zajdem k doktorce. Rýmu má nepatrnou. :think: :nevim:

Genovesa
Extra třída :D 11212 příspěvků 14.04.18 22:06

@Kajak18 Co vám dali za kapky? Díky.

Kajak18
Kecalka 213 příspěvků 15.04.18 07:45

@Genovesa

Tobrex. Kapem třetí den a zatím to líp nevypadá.

Genovesa
Extra třída :D 11212 příspěvků 15.04.18 22:59

@Kajak18 Já dceři kapu ten ocuflash a oko už má normální. Mám podezření, jestli to neměla od větru a vlasů v obličeji. Asi si očka moc třela. Co má důsledně odstraněné vlasy a kapu 2×, tak už má oči v pohodě, ani si na ně nestěžuje, nic ji nebolí. Dnes jí teklo z nosu trochu víc a řekla bych klasická slabá rýma. Tak uvidíme.

Kajak18
Kecalka 213 příspěvků 16.04.18 07:48

@Genovesa
Ocuflash používám pro sebe. Dneska už to oko má malá celkem dobrý, tak snad už to bude ok.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama