Zánět spojivek bez hnisu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Genovesa
Extra třída :D 11174 příspěvků 13.04.18 17:24
Zánět spojivek bez hnisu?

Ahoj, dcera tři roky má zarudlá očka a tře si je. Trvá to tak týden, někdy je to dobré, jindy ne. Dnes se přidala vodnatá rýma. Mám podezření na alegii, ale mohl by to být zánět spojivek? Oči jí výrazně nehnisají.
Děkuju.

Reklama

Reakce:

stonožka12
Kecalka 431 příspěvků 7 inzerátů 13.04.18 17:47

To spíš vypadá jako typická alergie, u nás se projevila poprvé taky ve 3 letech. Hodně toho teď kvete. Zajděte za dětskou doktorkou, ať malé dá protialergické kapky do očí a nějaký celkový lék, třeba Aerius, a objednejte se na alergologii.

ixule
Vesmírná mluvilka 34861 příspěvků 13.04.18 18:01

Oči hnisat při zánětu spojivek nemusí, ale také bych to spíš tipla na alergii.

Kajak18
Kecalka 188 příspěvků 13.04.18 18:30

Moje malá má teď zarudlé jedno oko. Zatím je bez rýmy. My jsme byli na očním a je to prý zánět spojivek. Hnisat jí nic nehnisá. Takže může být zánět i bez hnisu. Sama se ale též spíš obávám te alergie, jelikož já jsem alergik dost silný.

longed-for-dream
Kecalka 356 příspěvků 13.04.18 19:14

@Genovesa
Za mě taky alergie. Když ji mám tak se to zlepšuje zhoršuje. Ale zánět (bez hnisu) jsem prodělala před 14 dny a to už jsem měla bolest oku a hlavy a můj stav se zhoršoval. Doktorka Řekla teda ze to bylo v počátku.

Genovesa
Extra třída :D 11174 příspěvků 14.04.18 22:05

Děkuju. Tak uvidíme. Kapu jí Ocuflash a dneska to bylo výrazně lepší. Budu kapat ještě tak dva dny a když to nepomůže, zajdem k doktorce. Rýmu má nepatrnou. :think: :nevim:

Genovesa
Extra třída :D 11174 příspěvků 14.04.18 22:06

@Kajak18 Co vám dali za kapky? Díky.

Kajak18
Kecalka 188 příspěvků 15.04.18 07:45

@Genovesa

Tobrex. Kapem třetí den a zatím to líp nevypadá.

Genovesa
Extra třída :D 11174 příspěvků 15.04.18 22:59

@Kajak18 Já dceři kapu ten ocuflash a oko už má normální. Mám podezření, jestli to neměla od větru a vlasů v obličeji. Asi si očka moc třela. Co má důsledně odstraněné vlasy a kapu 2×, tak už má oči v pohodě, ani si na ně nestěžuje, nic ji nebolí. Dnes jí teklo z nosu trochu víc a řekla bych klasická slabá rýma. Tak uvidíme.

Kajak18
Kecalka 188 příspěvků 16.04.18 07:48

@Genovesa
Ocuflash používám pro sebe. Dneska už to oko má malá celkem dobrý, tak snad už to bude ok.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Učíte za peníze kouřit děti! Youtuber Kovy griluje Boučka a spol. kvůli reklamě na IQOS

Mezinárodní filmový festival ve Varech nebyl letos jen ve znamení filmu a... číst dále >

VÍME PRVNÍ: David Švehlík se stal trojnásobným otcem. Je to kluk, nebo holka?

David Švehlík se stal trojnásobným otcem. Jeho manželka Vendula mu v úterý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když hrála, radši jsem uklízela, vzpomíná maminka tenistky Novotné

Je to přesně dvacet let od chvíle, kdy klekla na wimbledonský trávník a... číst dále >

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Reklama