Zánět spojivek bez hnisu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Genovesa
Extra třída :D 11224 příspěvků 13.04.18 17:24
Zánět spojivek bez hnisu?

Ahoj, dcera tři roky má zarudlá očka a tře si je. Trvá to tak týden, někdy je to dobré, jindy ne. Dnes se přidala vodnatá rýma. Mám podezření na alegii, ale mohl by to být zánět spojivek? Oči jí výrazně nehnisají.
Děkuju.

Reakce:

stonožka12
Kecalka 493 příspěvků 4 inzeráty 13.04.18 17:47

To spíš vypadá jako typická alergie, u nás se projevila poprvé taky ve 3 letech. Hodně toho teď kvete. Zajděte za dětskou doktorkou, ať malé dá protialergické kapky do očí a nějaký celkový lék, třeba Aerius, a objednejte se na alergologii.

ixule
Vesmírná mluvilka 34972 příspěvků 13.04.18 18:01

Oči hnisat při zánětu spojivek nemusí, ale také bych to spíš tipla na alergii.

Kajak18
Kecalka 243 příspěvků 13.04.18 18:30

Moje malá má teď zarudlé jedno oko. Zatím je bez rýmy. My jsme byli na očním a je to prý zánět spojivek. Hnisat jí nic nehnisá. Takže může být zánět i bez hnisu. Sama se ale též spíš obávám te alergie, jelikož já jsem alergik dost silný.

longed-for-dream
Kecalka 356 příspěvků 13.04.18 19:14

@Genovesa
Za mě taky alergie. Když ji mám tak se to zlepšuje zhoršuje. Ale zánět (bez hnisu) jsem prodělala před 14 dny a to už jsem měla bolest oku a hlavy a můj stav se zhoršoval. Doktorka Řekla teda ze to bylo v počátku.

Genovesa
Extra třída :D 11224 příspěvků 14.04.18 22:05

Děkuju. Tak uvidíme. Kapu jí Ocuflash a dneska to bylo výrazně lepší. Budu kapat ještě tak dva dny a když to nepomůže, zajdem k doktorce. Rýmu má nepatrnou. :think: :nevim:

Genovesa
Extra třída :D 11224 příspěvků 14.04.18 22:06

@Kajak18 Co vám dali za kapky? Díky.

Kajak18
Kecalka 243 příspěvků 15.04.18 07:45

@Genovesa

Tobrex. Kapem třetí den a zatím to líp nevypadá.

Genovesa
Extra třída :D 11224 příspěvků 15.04.18 22:59

@Kajak18 Já dceři kapu ten ocuflash a oko už má normální. Mám podezření, jestli to neměla od větru a vlasů v obličeji. Asi si očka moc třela. Co má důsledně odstraněné vlasy a kapu 2×, tak už má oči v pohodě, ani si na ně nestěžuje, nic ji nebolí. Dnes jí teklo z nosu trochu víc a řekla bych klasická slabá rýma. Tak uvidíme.

Kajak18
Kecalka 243 příspěvků 16.04.18 07:48

@Genovesa
Ocuflash používám pro sebe. Dneska už to oko má malá celkem dobrý, tak snad už to bude ok.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >