Sirup Glukanek

991
12.4.18 20:58

Sirup Glukanek

Zdravim :mavam:
Mate nekdo zkusenosti s tim to sirupem Na podporu imunyty? Jsou po nem vase deti mene nemocne? :think: Dcera trpi Na stale nachlazeni, kasel ryma :roll: co mesic, to nemocna :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12.4.18 21:11

Dcera užívá Glukanek od podzimu, kromě urputné chřipky, kterou měla celá rodina, se rýma a kašel dceři vyhýbají :palec: Ale jestli to je sirupem, kdo ví :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
991
12.4.18 21:21
@Veselá pampeliška píše:
Dcera užívá Glukanek od podzimu, kromě urputné chřipky, kterou měla celá rodina, se rýma a kašel dceři vyhýbají :palec: Ale jestli to je sirupem, kdo ví :)

Jezis kez by to bylo sirupem :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
131
12.4.18 21:30

Taky jsem dávala dceři od podzimu, protože loňskou zimu byla nachlazená téměř nonstop. Letos to zvládla s jednou nemocí, ze které se dostala cca za čtyři dny. Taky nevím, jestli za to může sirup nebo lépe vyvinutá imunita :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
403
12.4.18 21:32

Já jsem ho koupila našim holkám a ani jedné vůbec nechutnal. Tak jsem ho dala segře pro její holky a ty to taky odmítaly pozřít :lol: Ale mozná máme jenom rozmlsané děti :nevim: My dáváme každý večer Imunoglukan a ten si nemůžu vynachválit. A na kašel jsem vyzkoušela teď poprvé Kalobu a super to zabralo. A na rýmu kapičky Sinupret.Tak ať se vám nemoci vyhýbají obloukem :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1308
12.4.18 21:46

Za celou zimu nebyla nemocna (tuk tuk) nedavala jsem pravidelne, spis narazove, kyz treba mamzel zacal pokaslavat tak hned vitaminky pro vsechny a fungovalo to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
952
13.4.18 06:25

Glukanek jsem davala pred rokem dceri a myslim, ze ucinek tam byl. Pak jsem ale narazila na Colostrum a musim zatukat cely rok vubec nic, ani chripka, ktera zachvatila i mne, tak mala absolutne bez potizi :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
991
13.4.18 06:45

Holky tohke jsem presne potrebovaka slyset :lol: doufam, ze u nas to zabere stejne. takhle nemuzu nastoupit ani nikam do prace :roll: A jako, ze uz bych rada do prace sla :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
274
13.4.18 07:56

Dávám ho čtyřleté dceři, nemocná byla za zimu jednou, ale to jsme padli celá rodina, na chuť si nestěžuje, dokonce mi ho ráno připomíná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
991
13.4.18 09:00

Holky a kolikrat denne davate?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1622
13.4.18 09:17

Já ho dávám svoji 15 měsíční dceři. Od té doby, co se odstavila, měla furt něco, teď ji ten sirup dávám asi měsíc a zdá se mi to lepší, měla jenom trochu rymicku bez teplot. Dávám ráno lžičku do kaše :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.18 10:10

@Kassor
Jaké colostrum dáváte a jak často?

• Citovat
  • Nahlásit
952
14.4.18 12:40
@Anonymní píše:
@Kassor
Jaké colostrum dáváte a jak často?

Davam dlouhodobe colostrum od LR. Jine odzkousene nemam. Mala ma tekutou formu a my dospeli mame tablety. Za mne je to jednicka :palec: dceri davam preventivne rano a vecer po male zlicce a kdyz vidim, ze je tzv. nakrivo, tak zvysim davkovani klidne po 4hod. A super :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
991
14.4.18 21:09

Holky zacla sem k tomu Glukankovi davat dceri jeste urinal sirup. Mala byva casto nastydla I na spodek prave :? Nemuzou se mi ty dva sirupy prebijet? Neni toho uz moc? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.10.18 15:38

Používáme a velká spokojenost. Nejenže se nám nemoci vyhýbají, ale ideální i pár dnů před/po očkování. Naprosto žádné reakce, a to i při “živé” vakcíně ;)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama