Sirup Glukanek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

terulinaa
Zasloužilá kecalka 989 příspěvků 12.04.18 20:58
Sirup Glukanek

Zdravim :mavam:
Mate nekdo zkusenosti s tim to sirupem Na podporu imunyty? Jsou po nem vase deti mene nemocne? :think: Dcera trpi Na stale nachlazeni, kasel ryma :roll: co mesic, to nemocna :(

Reklama

Reakce:

Veselá pampeliška
Nováček 3 příspěvky 12.04.18 21:11

Dcera užívá Glukanek od podzimu, kromě urputné chřipky, kterou měla celá rodina, se rýma a kašel dceři vyhýbají :palec: Ale jestli to je sirupem, kdo ví :)

terulinaa
Zasloužilá kecalka 989 příspěvků 12.04.18 21:21
@Veselá pampeliška píše:
Dcera užívá Glukanek od podzimu, kromě urputné chřipky, kterou měla celá rodina, se rýma a kašel dceři vyhýbají :palec: Ale jestli to je sirupem, kdo ví :)

Jezis kez by to bylo sirupem :lol: :lol:

Hanka Adamov
Povídálka 48 příspěvků 12.04.18 21:30

Taky jsem dávala dceři od podzimu, protože loňskou zimu byla nachlazená téměř nonstop. Letos to zvládla s jednou nemocí, ze které se dostala cca za čtyři dny. Taky nevím, jestli za to může sirup nebo lépe vyvinutá imunita :)

Elísek22
Kecalka 391 příspěvků 12.04.18 21:32

Já jsem ho koupila našim holkám a ani jedné vůbec nechutnal. Tak jsem ho dala segře pro její holky a ty to taky odmítaly pozřít :lol: Ale mozná máme jenom rozmlsané děti :nevim: My dáváme každý večer Imunoglukan a ten si nemůžu vynachválit. A na kašel jsem vyzkoušela teď poprvé Kalobu a super to zabralo. A na rýmu kapičky Sinupret.Tak ať se vám nemoci vyhýbají obloukem :kytka:

hapolda
Zasloužilá kecalka 744 příspěvků 12.04.18 21:46

Za celou zimu nebyla nemocna (tuk tuk) nedavala jsem pravidelne, spis narazove, kyz treba mamzel zacal pokaslavat tak hned vitaminky pro vsechny a fungovalo to

Kassor
Kecalka 208 příspěvků 13.04.18 06:25

Glukanek jsem davala pred rokem dceri a myslim, ze ucinek tam byl. Pak jsem ale narazila na Colostrum a musim zatukat cely rok vubec nic, ani chripka, ktera zachvatila i mne, tak mala absolutne bez potizi :dance:

terulinaa
Zasloužilá kecalka 989 příspěvků 13.04.18 06:45

Holky tohke jsem presne potrebovaka slyset :lol: doufam, ze u nas to zabere stejne. takhle nemuzu nastoupit ani nikam do prace :roll: A jako, ze uz bych rada do prace sla :lol:

Pimperelle
Kecalka 148 příspěvků 13.04.18 07:56

Dávám ho čtyřleté dceři, nemocná byla za zimu jednou, ale to jsme padli celá rodina, na chuť si nestěžuje, dokonce mi ho ráno připomíná.

terulinaa
Zasloužilá kecalka 989 příspěvků 13.04.18 09:00

Holky a kolikrat denne davate?

dickys
Zasloužilá kecalka 632 příspěvků 13.04.18 09:17

Já ho dávám svoji 15 měsíční dceři. Od té doby, co se odstavila, měla furt něco, teď ji ten sirup dávám asi měsíc a zdá se mi to lepší, měla jenom trochu rymicku bez teplot. Dávám ráno lžičku do kaše :)

Anonymní  14.04.18 10:10

@Kassor
Jaké colostrum dáváte a jak často?

Kassor
Kecalka 208 příspěvků 14.04.18 12:40
@Anonymní píše:
@Kassor
Jaké colostrum dáváte a jak často?

Davam dlouhodobe colostrum od LR. Jine odzkousene nemam. Mala ma tekutou formu a my dospeli mame tablety. Za mne je to jednicka :palec: dceri davam preventivne rano a vecer po male zlicce a kdyz vidim, ze je tzv. nakrivo, tak zvysim davkovani klidne po 4hod. A super :potlesk:

terulinaa
Zasloužilá kecalka 989 příspěvků 14.04.18 21:09

Holky zacla sem k tomu Glukankovi davat dceri jeste urinal sirup. Mala byva casto nastydla I na spodek prave :? Nemuzou se mi ty dva sirupy prebijet? Neni toho uz moc? :roll:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejstylovější ženou svatby je manželka Clooneyho! What else?

Už jen minuty nás dělí od velkolepé události, kterou dozajista je svatba... číst dále >

Svatební mejdan: Pippa měla stopku na večírek, zakázali i vtipy na Harryho bejvalky!

Svou svatební noc po sobotním obřadu, který dnešní britský tisk nadšeně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

Slavné matky po čtyřicítce se varování odborníků nebojí

Ačkoli gynekologové ženy před mateřstvím ve starším věku spíše varují, matky... číst dále >

Reklama