Reklama

Průjem e.coli 026

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Janaaaaaaaaa
Nováček 7 příspěvků 10.04.18 14:24
průjem e.coli 026

Dobrý den,
syn (10 měsíců) měl 14 dní hlenovitý průjem. Celou dobu to vypadalo na zoubky, ale pro jistotu jsme byli na výtěru, kde vyšla e. coli 026. Od neděle se vše zlepšilo, dávali jsme Enterol, laktobacílky, Actimel.. Doktor říkal, že to tedy zatím řešit nebudeme, ale pokud by se to opakovalo, asi by byla nutná hospitalizace. Chtěla jsem se zeptat, jestli s tím někdo nemáte zkušenost? Vrátil se průjem? A co jste na něj dávali? A z čeho to může být? Jsme hrozně opatrní, vše převařujeme, myjeme si důsledně ruce.. :nevim:
Děkuji moc za případné rady..

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.18 15:18

Ahoj, syn ho mel asi v roce a pul a trval mesic. U doktorky jsme byli brali to co vy. Vynechali mleko a davali hodne tekutin a davali jen potraviny a ztuhnuti stolice. Take jsme premysleli, kde to chytil, protoze pry je to z vody napr. ze studne, ze se do ni dostanou vykaly. No a pak jsme prisli na to, ze jsme byli u kamaradky na chalupe a ona rekla, ze septik vypousti do zeme a vodu maji ze studne a neni skontrolovana. Prcek tu vodu nepil, davam mu kojeneckou, ale bohuzel stacilo pri koupani oliznuti. No byla jsem nastvana.

Janaaaaaaaaa
Nováček 7 příspěvků 11.04.18 10:33

To je taky „dobré“. Já „podezřívam“ vodu ze studně u tchánojc, protože jí taky nemají ozkoušenou, ale nechci být nějak hysterická a útočit na ně, navíc studnu mají až v 60 metrech a jsou napojeni na městskou kanalizaci, tak nevim, jestli by v té půdě mohlo něco být. Ale přesně ten den, kdy to malému začalo, jsem mu dala trochu napít nepřevařené a samozřejmě se jí vždycky trochu napije při koupání, jinak jí vždycky převařuju, i když prý v rychlovarce to nestačí, musí se převařovat 3 minuty.. Navíc tam tu vodu všichni běžně pijeme, včetně 3leté dcery a nikdy nikomu nic nebylo, tak nevim, jestli by na to třeba ještě to mimčo mohlo být citlivější a ostatní to dávají v pohodě.. případně mě ještě napadlo, že si hladil psa, možná ho olíznul a víme, co všechno pes olízne… už fakt nevim, ale každopádně u tchánojc už žádná voda, dokud jí neozkouší, asi už tam z toho budu mít stejně špatný pocit i já sama. Teď je v pohodě, tak snad to vydrží, mam jenom strach, aby se to nevrátilo, když to nemá ničím pořádně zaléčené..

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama