Reklama

Hypoplasie corpus callosum

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veronkaaa
Nováček 3 příspěvky 10.04.18 12:42
Hypoplasie corpus callosum

Dobrý den, mám tříletou dceru s opožděným PMV. Na magnetické rezonanci zjištěna hypoplasie corpus callosum. Má někdo zkušenosti? Děkuji.

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.18 12:57

Mám atrofii Corpus callosum. Ale až od cca puberty. Mám tedy spousty jiných zdravotních problémů. Mám VŠ, normálně funguji, pracuji, mám dítě.

Veronkaaa
Nováček 3 příspěvky 10.04.18 13:17

Dcera začala chodit ve dvou letech. Je hypotonicka.Od osmi mesicu do dvou let vojtovka, teď cvičime bobatha. Navštěvuje nás ranna pece. Chodíme na logopedii. Jinak je moc šikovná a dělá nám radost, jen je prostě někde jinde než stejně staré děti..

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama