Bolest v krku u dítěte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ivisek87
Kecalka 108 příspěvků 07.04.18 18:05
Bolest v krku u dítěte

Ahoj holky prosím vás o radu syna ( 9 let) bolí 3 den v krku ale nekasle, teploty nemá, žádná rýma…koukla jsem mu do krku a přijde mi vse v poradku. Bolí ho to při mluvení, smíchu a polykání vubec nevim co by to mohlo byt :nevim: pořád si stěžuje…zkoušela sem mu dát pastilky, paralen a nic nezabralo :think: poradite?

Reklama

Reakce:

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1326 příspěvků 1 inzerát 07.04.18 18:11

Co třeba zajet na ORL?

Tamtama
Extra třída :D 11458 příspěvků 07.04.18 18:12

Nebylo by lepší zkusit doktora? :think:

Anonymní  07.04.18 18:22

A lék typu Ibuprofen?
Dcerku nyní cca 10 dní bolelo v krku plus uzlina, zabíral jen výše zmíněný. Krk měla jen lehce načervenalý. Po týdny jsme šli k lékaři, udělal stěr a čekáme na výsledky, ale zdá se, že se to zlomilo a je lépe.

Aliik
Echt Kelišová 8226 příspěvků 07.04.18 18:46

U obou dětí (8 a 5 let) mám zkušenost, že jakmile ohlásí bolení v krku, je to bohužel streptokok. Takže ORL ;)

nozu
Extra třída :D 11281 příspěvků 07.04.18 19:11

Doporucuji take lekare a nechat udelat vyter. syn mel takto nedavno streptokoka a penicilin na 10 dni.

Makito
Kecalka 421 příspěvků 07.04.18 19:20

Zkus priessnitzovy zábaly na krk, a bactoral, kdybys napsala dřív, stihla bys lékárnu. A hodně pít, vincentka, čaj s citronem, atd.

V pondělí doktor.

Ať se to brzy vylečí! :mavam:

Andule_123
Nováček 7 příspěvků 07.04.18 23:36

Určitě je lepší navštívit doktora, když vůbec nevíš co to je…ale pro úlevu bych taky zkusila priessnitze. Dokonce kamarádka má pro syna nějaký vylepšený zábal, který mu jen zapne kolem krku sucháčem a sám si i o něj řekne, když ho bolí v krku…Já jsem teda vždy dělala klasiku mokrej kapesník a plínu a taky mi to vždycky pomohlo :) Tak ať se syn brzy vyléčí! :srdce:

ivisek87
Kecalka 108 příspěvků 07.04.18 23:49

Tak jsme byli na pohotovosti měl vysoký teploty a vypadá to na streptokoka jinak děkuji za rady holky

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Ostudné video: Král eurobyrokratů Juncker se na summitu NATO ožral jak mužik

Českým médiím, přes polemiku o kondici prezidenta Miloše Zemana na setkání... číst dále >

Tajný agent Bond by zbledl závistí: Tofi s krycím jménem Igas vydělal balík!

Sagvan Tofi (53) měl dlouho pověst barového povaleče, který miluje drahá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Napřed porodím a pak se vdám. Jméno vybere dcera, říká Eliška Kaplický

Eliška Kaplický (40) zakládá po devíti letech novou rodinu. „Tentokrát to... číst dále >

Chození naostro patří k létu. Jaká jsou pro a proti?

Jsou ženy, které nenosí pod letním oblečením zhola nic. Je to příjemné, ale... číst dále >

Reklama