Bolest v krku u dítěte

137
7.4.18 18:05

Bolest v krku u dítěte

Ahoj holky prosím vás o radu syna ( 9 let) bolí 3 den v krku ale nekasle, teploty nemá, žádná rýma…koukla jsem mu do krku a přijde mi vse v poradku. Bolí ho to při mluvení, smíchu a polykání vubec nevim co by to mohlo byt :nevim: pořád si stěžuje…zkoušela sem mu dát pastilky, paralen a nic nezabralo :think: poradite?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1945
7.4.18 18:11

Co třeba zajet na ORL?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14176
7.4.18 18:12

Nebylo by lepší zkusit doktora? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.4.18 18:22

A lék typu Ibuprofen?
Dcerku nyní cca 10 dní bolelo v krku plus uzlina, zabíral jen výše zmíněný. Krk měla jen lehce načervenalý. Po týdny jsme šli k lékaři, udělal stěr a čekáme na výsledky, ale zdá se, že se to zlomilo a je lépe.

• Citovat
  • Nahlásit
8709
7.4.18 18:46

U obou dětí (8 a 5 let) mám zkušenost, že jakmile ohlásí bolení v krku, je to bohužel streptokok. Takže ORL ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14242
7.4.18 19:11

Doporucuji take lekare a nechat udelat vyter. syn mel takto nedavno streptokoka a penicilin na 10 dni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
802
7.4.18 19:20

Zkus priessnitzovy zábaly na krk, a bactoral, kdybys napsala dřív, stihla bys lékárnu. A hodně pít, vincentka, čaj s citronem, atd.

V pondělí doktor.

Ať se to brzy vylečí! :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.4.18 23:36

Určitě je lepší navštívit doktora, když vůbec nevíš co to je…ale pro úlevu bych taky zkusila priessnitze. Dokonce kamarádka má pro syna nějaký vylepšený zábal, který mu jen zapne kolem krku sucháčem a sám si i o něj řekne, když ho bolí v krku…Já jsem teda vždy dělala klasiku mokrej kapesník a plínu a taky mi to vždycky pomohlo :) Tak ať se syn brzy vyléčí! :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
137
7.4.18 23:49

Tak jsme byli na pohotovosti měl vysoký teploty a vypadá to na streptokoka jinak děkuji za rady holky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama