Bolest v krku u dítěte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ivisek87
Kecalka 114 příspěvků 07.04.18 18:05
Bolest v krku u dítěte

Ahoj holky prosím vás o radu syna ( 9 let) bolí 3 den v krku ale nekasle, teploty nemá, žádná rýma…koukla jsem mu do krku a přijde mi vse v poradku. Bolí ho to při mluvení, smíchu a polykání vubec nevim co by to mohlo byt :nevim: pořád si stěžuje…zkoušela sem mu dát pastilky, paralen a nic nezabralo :think: poradite?

Reakce:

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1400 příspěvků 07.04.18 18:11

Co třeba zajet na ORL?

Tamtama
Extra třída :D 11779 příspěvků 07.04.18 18:12

Nebylo by lepší zkusit doktora? :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.18 18:22

A lék typu Ibuprofen?
Dcerku nyní cca 10 dní bolelo v krku plus uzlina, zabíral jen výše zmíněný. Krk měla jen lehce načervenalý. Po týdny jsme šli k lékaři, udělal stěr a čekáme na výsledky, ale zdá se, že se to zlomilo a je lépe.

Uživatel je onlineAliik
Echt Kelišová 8315 příspěvků 07.04.18 18:46

U obou dětí (8 a 5 let) mám zkušenost, že jakmile ohlásí bolení v krku, je to bohužel streptokok. Takže ORL ;)

nozu
Extra třída :D 11676 příspěvků 07.04.18 19:11

Doporucuji take lekare a nechat udelat vyter. syn mel takto nedavno streptokoka a penicilin na 10 dni.

Uživatel je onlineMakito
Zasloužilá kecalka 641 příspěvků 07.04.18 19:20

Zkus priessnitzovy zábaly na krk, a bactoral, kdybys napsala dřív, stihla bys lékárnu. A hodně pít, vincentka, čaj s citronem, atd.

V pondělí doktor.

Ať se to brzy vylečí! :mavam:

Andule_123
Nováček 7 příspěvků 07.04.18 23:36

Určitě je lepší navštívit doktora, když vůbec nevíš co to je…ale pro úlevu bych taky zkusila priessnitze. Dokonce kamarádka má pro syna nějaký vylepšený zábal, který mu jen zapne kolem krku sucháčem a sám si i o něj řekne, když ho bolí v krku…Já jsem teda vždy dělala klasiku mokrej kapesník a plínu a taky mi to vždycky pomohlo :) Tak ať se syn brzy vyléčí! :srdce:

ivisek87
Kecalka 114 příspěvků 07.04.18 23:49

Tak jsme byli na pohotovosti měl vysoký teploty a vypadá to na streptokoka jinak děkuji za rady holky

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >