Reklama

Faraonova pomsta - problémy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lucije28
Ukecaná baba ;) 1543 příspěvků 07.04.18 13:23
Faraonova pomsta - problémy

Ahoj, prosim, zda mate nějaké rady. Ve čtvrtek jsme se vrátily s dcerou (7let) z Egypta. Na letišti začal průjem. Včera porušen dietní režim, odpoledne strašně prujmy, zvracení, křeče v břiše. Vecer jsme jeli na pohotovost na infekcni, kakala krev. Dostala injekci na zvracení, CRP 11. Zvracení ustalo, stolice stále a častá. Křeče jiz nejsou, ale velké bolesti stále ano. Ráno snědla 1/2 banánu, nyní suchou rýži. Dostává Antinal, laktobacily, dávám i nurofen na bolest. Teploty nemá. Nějaké rady, jak zastavit průjem? Dekuji

Příspěvek upraven 07.04.18 v 14:07

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

lucije28
Ukecaná baba ;) 1543 příspěvků 07.04.18 13:25

Jeste dávám hylak

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28547 příspěvků 07.04.18 13:44

Že ten Egypt za to stál, že. Jakoby nebyly jiné destinace. Stokrát se o tom mluví, je to marný, je to marný…Teď do dítěte pereš léky.

aiwwa
Neúnavná pisatelka 15964 příspěvků 07.04.18 13:47

Dala bych i staré dobré živočišné uhlí a k jídlu max suchary. Banán mě osobně zhoršil průjem, právě mi skončila střevní chřipka. Možná i něco proti nadýmání, třeba fenyklový čaj vlažný. A mě pomohl i jogurt s živou kulturou. Ať je holčičce lépe. :mavam:

cecetka
Kelišová 7172 příspěvků 07.04.18 13:52

@lucije28 Jidlem ji netrap. Streva se potrebuji vycistit a zklidnit. Hodne pit, kdyz tak pridat nejaka probiotika. Klidne bych na den nebo dva nastolila hladovku.

dickys
Zasloužilá kecalka 799 příspěvků 07.04.18 13:55

Jeden den bych nechala bez jídla, jenom hodně pít, mně se osvědčil slazený černý čaj se špetkou soli - doplnis ztracené ionty. Já ještě vsazim na klasiku černé uhlí a hylak. Druhý den bych dávala suchary, piškoty, suchou rýži, pak k tomu třeba dušenou mrkev, rohlíky apod.

lucije28
Ukecaná baba ;) 1543 příspěvků 07.04.18 13:56

@Burj Chalifa - tak na Tvojí radu jsem čekala jak na smilování. Nech si svoje rady a seď doma na zadku. Pokud nemáš radu, nepřispívej, prosím. Ušetříš si čas… Dekuji

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28547 příspěvků 07.04.18 13:57
@lucije28 píše:
@Burj Chalifa - tak na Tvojí radu jsem čekala jak na smilování. Nech si svoje rady a seď doma na zadku. Pokud nemáš radu, nepřispívej, prosím. Ušetříš si čas… Dekuji

budu si psát, kam chci.Ale kdo se jede do Egypta podělat přes všechna varování, má to.

P4ja
Kelišová 5444 příspěvků 07.04.18 13:58
@Burj Chalifa píše: Že ten Egypt za to stál, že. Jakoby nebyly jiné destinace. Stokrát se o tom mluví, je to marný, je to marný…Teď do dítěte pereš léky.

To je zase kec. Jako kdyby se tady nikdy nic podobneho nestalo, ze clovek chytne strevni infekci. 8o

lucije28
Ukecaná baba ;) 1543 příspěvků 07.04.18 13:59

Dle MUDr žádný cukr a právě ani v čaji.. prý právě ty potvory ve střevech “čekají” na cukr. Koupila jsem i Colu, ale tu také nedoporučuje. Dcera má hlad, proto ta rýže.. chtěla čokoládu a žvýkačky ????, tak to má smůlu… probiotika dávám také, zapomněla jsem napsat

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28547 příspěvků 07.04.18 14:01
@P4ja píše:
To je zase kec. Jako kdyby se tady nikdy nic podobneho nestalo, ze clovek chytne strevni infekci. 8o

Tam je to ovšem velmi pravděpodobné, Egypt je tím pověstný. Na dětský organismus je to velký zápřah. Týden se sluní, a koupe, aby bylo zdravé a pak se do něj rvou léky, aby z toho ozdravného pobytu nezkolabovalo.

lucije28
Ukecaná baba ;) 1543 příspěvků 07.04.18 14:01
@Burj Chalifa píše:
budu si psát, kam chci.Ale kdo se jede do Egypta podělat přes všechna varování, má to.

Vis co, piš si co chceš. Pokud máš potřebu byt takto “chytrá”, plácej játrama.. když ti to udělá dobře :roll: :roll:

aiwwa
Neúnavná pisatelka 15964 příspěvků 07.04.18 14:01
@lucije28 píše:
Dle MUDr žádný cukr a právě ani v čaji.. prý právě ty potvory ve střevech “čekají” na cukr. Koupila jsem i Colu, ale tu také nedoporučuje. Dcera má hlad, proto ta rýže.. chtěla čokoládu a žvýkačky ????, tak to má smůlu… probiotika dávám také, zapomněla jsem napsat

Právě nedávej ani ten banán kvůli cukru. Dva dny snad bez jídla vydrží. Zkus fakt ty suchary. Nebo jen tu osolenou rýži. Ale lepší by bylo aspoň jeden den hladovka.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28547 příspěvků 07.04.18 14:04
@lucije28 píše:
Vis co, piš si co chceš. Pokud máš potřebu byt takto “chytrá”, plácej játrama.. když ti to udělá dobře :roll: :roll:

koukám, že podle výraziva, jsi poněkud simplexní člověk.

lucije28
Ukecaná baba ;) 1543 příspěvků 07.04.18 14:05

@aiwwa suchary koupím… když ona “žebrá” o jídlo…

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinářky potvrdily, že žádní sirotci neexistují, arabista jejich hledání nechápe

Reportérka České televize Markéta Kutilová odjela do Libanonu, aby zjistila,... číst dále >

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama