Výtok u malé dcery

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  13.04.18 13:43
Výtok u dcery

Zdravím, mé šestileté dceři se objevil na kalhotkách zelenkavý výtok, je bez zápachu. Pochvu má začervenalou. Trošku si stěžuje na pálení. Při čůrání ale prý ne, to jí nepálí. Myslela jsem že s aviváže ale i po přeprání spodního prádla to nemizí. Myslíte že jí můžu máznout před spaním sudocrem nebo imazol? Nějaké jiné rady? Pokud se to nezlepší zajdeme v pondělí k dr. Díky.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Tableta
Závislačka 3724 příspěvků 13.04.18 13:46

Tvaroh na vložku a určitě vzít k lékaři

weyky
Neúnavná pisatelka 19069 příspěvků 94 inzerátů 13.04.18 13:54

Já bych asi u takového prcka nečekala do pondělí :think:

lucije28
Ukecaná baba ;) 1514 příspěvků 13.04.18 13:57

Já bych udělala z hypermanganu slabý roztok a do toho jí posadila…

Anonymní  13.04.18 14:03

Může to být zapařené teď z toho tepla. Namazala bych Bepanthenem. Dcera to měla také červené, ale žádný výtok. Večer jsem namazala před spaním a ráno už to měla v pohodě.

Soňa Zacharová
Závislačka 3262 příspěvků 13.04.18 14:04
@Anonymní píše:
Zdravím, mé šestileté dceři se objevil na kalhotkách zelenkavý výtok, je bez zápachu. Pochvu má začervenalou. Trošku si stěžuje na pálení. Při čůrání ale prý ne, to jí nepálí. Myslela jsem že s aviváže ale i po přeprání spodního prádla to nemizí. Myslíte že jí můžu máznout před spaním sudocrem nebo imazol? Nějaké jiné rady? Pokud se to nezlepší zajdeme v pondělí k dr. Díky.

Jdi k dr ta ti poradí co a jak. Nám na to dala framykoin jelikož sudocrem ji to ještě zhoršil a imazol jak by smet

jessikka
Extra třída :D 10513 příspěvků 13.04.18 14:12

Když jsem řešila svědění pipky u tříleté dcery a hledala si informace, tak vždy všude se psalo, že jakýkoliv výtok z pochvy v období před pubertou je patologický. Vykašlala bych se na domoléčby a vzala jí k doktorce. Pokud jí to ale neobtěžuje, počkala bych do pondělí. Nic bych neaplikovala.

Run
Generální žvanilka 20452 příspěvků 13.04.18 14:56

Malá si přivezla výtok ze školky v přírodě, asi se špatně utřela. Pediatra radila jen hypermangan a čekat, když to nezabralo, napsala tuším normální macmiror. To zabralo. Ale bez konzultace bych nic nedávala.

vertunka
Závislačka 4137 příspěvků 13.04.18 15:01
@Tableta píše:
Tvaroh na vložku a určitě vzít k lékaři

Jako ze ma dat 6ti lete divence tvaroh na pochvu?? 8o 8o

Ja bych sla k doktoru, zadnou domaci samolecbu bych rozhodne neprovadela.

Leenvecka
Kecalka 333 příspěvků 13.04.18 15:15

Imho kvasinky…takze k doktorce a nebo aspon minimalne https://www.pilulka.cz/…-crm-1x50g-1

je to levny a dost to pomaha.

Anonymní  13.04.18 15:43

Díky holky, akutní to není, nijak jí to netrápí tak nebudu plašit na pohotovosti. Ani se tam mmt nemáme jak dostat. Koupila jsem jen laktobacílky ( někde jsem četla že můžou pomoct ) tím nic nezkazím. Večer po osprchnutí ji asi malounko zkusím máznout sudocremem. Hypermangan už nemám kde koupit, jediná lékárna co tu je už je zavřená. Dnes má bílé kalhotky, výtok je spíš zažloutlý, co jsem jí před chvilkou mrkla do kalhotek. V pondělí určitě k doktorce skákneme.

Tableta
Závislačka 3724 příspěvků 13.04.18 17:29

@vertunka víš, co je to pochva? 8o 8o

Resp. kde se nachází? To nemyslíš vážně, tento dotaz. Jinak nevidím na tom nic špatnýho. Když to je jedlý, tak to snad můžu dát na tělo. Tvaroh se běžně na zarudlej spodek dává.

Johanecka
Povídálka 26 příspěvků 7 inzerátů 13.04.18 17:46
Pro zakladatelku - určitě výtěr na kultivaci

Můžou to být chlamýdie, u nich to pálí v pochvě i výtok by odpovídal. Patří sice mezi pohlavně přenosné nemoci, ale člověk je může chytit i přímým kontaktem s kontaminovaným ručníkem, povlečením, na toaletě, v bazéně, sprše nebo sauně - mohl do do školy donést kdokoli, koho rodiče navštěvují bazén, saunu, nebo jsou promiskuitní (bohužel). Určitě bych trvala na výtěru a kultivaci, protože pokud se na tohle nebude myslet a nedají se správná antibiotika, může zánět přejít do chronické fáze a později způsobit neplodnost. Není to sranda a málokdo na to u dětí pomyslí. Já bych zavolala na pohotovost a poradila se, zda můžou udělat výtěr, nebo odběr krve na chlamýdie. Zařídila bych se dle toho, co doporučí. Držím pěsti ať to není nic závažného :kytka:

Havlova
Povídálka 25 příspěvků 13.04.18 22:24

@Johanecka Já bych chlamydiemi zakladatelku nestrašila. U dětí je tento problém způsoben většinou bakteriemi gastrointesti­nálního traktu. Navíc klasická kultivace je neodhalí. Protilátky po tak krátké době také nejsou. A výtěr typu otřu ústí vagíny nemá žádnou výpovědní hodnotu.

Havlova
Povídálka 25 příspěvků 13.04.18 22:26
@Anonymní píše:
Díky holky, akutní to není, nijak jí to netrápí tak nebudu plašit na pohotovosti. Ani se tam mmt nemáme jak dostat. Koupila jsem jen laktobacílky ( někde jsem četla že můžou pomoct ) tím nic nezkazím. Večer po osprchnutí ji asi malounko zkusím máznout sudocremem. Hypermangan už nemám kde koupit, jediná lékárna co tu je už je zavřená. Dnes má bílé kalhotky, výtok je spíš zažloutlý, co jsem jí před chvilkou mrkla do kalhotek. V pondělí určitě k doktorce skákneme.

Dezinfekční účinky má i odvar z řepíku nebo heřmánku.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Jaromír Bosák je youtuber! Komentátor nemusí konce fotbalu na ČT litovat

Dlouhé roky byl Jaromír Bosák (53) považován za nejlepšího sportovního... číst dále >

Jiří Čunek debatoval s nejslavnější českou transsexuálkou. A bylo to ostré!

FTV Prima na svém Facebooku už nějakou dobu vysílá online pořad s názvem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Reklama