Spalničky 2018

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.18 10:16
Spalničky 2018

Tak co vy na to? Popravdě já se bojím. Mám doma půl ročního chlapečka

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Reakce:

vertunka
Závislačka 4648 příspěvků 14.04.18 10:24

Je nejaka epidemie nebo co??

lucenka
Vesmírná mluvilka 32583 příspěvků 14.04.18 10:27
@Anonymní píše:
Tak co vy na to? Popravdě já se bojím. Mám doma půl ročního chlapečka

Když se bojíš, tak jste se jistě celá rodina nechala před plánováním miminka přeočkovat ;)

lampicka11
Závislačka 3412 příspěvků 2 inzeráty 14.04.18 10:46

V Praze prý epidemie je :nevim:
U nás ve skolce zatím klid

Ketris
Echt Kelišová 9492 příspěvků 14.04.18 10:48

Bylo nakazeno cca 48 lidi a to jen v Praze.. opravdu si myslis, ze to je epidemie? Najdi si kolik je v CR obyvatel a pak zacni silet..

Hannah345
Zasloužilá kecalka 757 příspěvků 14.04.18 11:01

Vzhledem k tomu, že ročně je nahlášeno kolem dvaceti případů v celé ČR, a teď za čtvrt roku jen Praha hlásí skoro 50, tak je to celkem problém :nevim: holt je móda neočkovat…

lucenka
Vesmírná mluvilka 32583 příspěvků 14.04.18 11:02
@Hannah345 píše:
Vzhledem k tomu, že ročně je nahlášeno kolem dvaceti případů v celé ČR, a teď za čtvrt roku jen Praha hlásí skoro 50, tak je to celkem problém :nevim: holt je móda neočkovat…

ty jsi v dospělosti přeočkovaná, nebo taky jedeš na módní vlně?

AlenaSu
Kecalka 401 příspěvků 14.04.18 11:08

@Hannah345 jsem nekde četla, že většina nakažených jspu očkovaní ;)
A upřímně si myslím, že je to zase jen nafouknutá bublina.

Hannah345
Zasloužilá kecalka 757 příspěvků 14.04.18 11:13

@lucenka zatím ne. Doktorka mi doporučila přeočkování kolem 25 roku, je mi čerstvě 23. Půjdu určitě, hlavně před plánováním rodiny

radkka
Generální žvanilka 20701 příspěvků 14.04.18 11:15
@lucenka píše:
ty jsi v dospělosti přeočkovaná, nebo taky jedeš na módní vlně?

Ano, jsem. Ještě nějaký problém?

@AlenaSu píše:
@Hannah345 jsem nekde četla, že většina nakažených jspu očkovaní ;)
A upřímně si myslím, že je to zase jen nafouknutá bublina.

To jsi asi četla špatně.

lucenka
Vesmírná mluvilka 32583 příspěvků 14.04.18 11:16
@Hannah345 píše:
@lucenka zatím ne. Doktorka mi doporučila přeočkování kolem 25 roku, je mi čerstvě 23. Půjdu určitě, hlavně před plánováním rodiny

tak to jsi výjimka… mně je víc, doktorka mi nic nedoporučila a rozhodně ani na očkování nepůjdu, protože je u nás pouze kombinovaná vakcína, kterou odmítám, protože obsahuje příušnice, proti kterým už mám doživotní imunitu díky prodělané nemoci.

ModraJeDobra
Ukecaná baba ;) 1170 příspěvků 14.04.18 11:29

@radkka take jsem v dospelosti preockovana, jeste pred tehotenstvim. Tou kombinovanou vakcinou - tenkrat kolem me v zahranici mel furt nekdo priusnice a spol., tak jsem se nechtela nervovat. :)

radkka
Generální žvanilka 20701 příspěvků 14.04.18 11:32
@ModraJeDobra píše:
@radkka take jsem v dospelosti preockovana, jeste pred tehotenstvim. Tou kombinovanou vakcinou - tenkrat kolem me v zahranici mel furt nekdo priusnice a spol., tak jsem se nechtela nervovat. :)

Mně to nabídl lékař, jsem ráda. Já nikdy neměla ani příušnice a netoužím po nich… Jinak nějak extra očkovaná nejsem, třeba proti chřipce, ale tohle mi přišlo důležité…

lucenka
Vesmírná mluvilka 32583 příspěvků 14.04.18 11:33
@radkka píše:
Mně to nabídl lékař, jsem ráda. Já nikdy neměla ani příušnice a netoužím po nich… Jinak nějak extra očkovaná nejsem, třeba proti chřipce, ale tohle mi přišlo důležité…

No já priusnice měla… A od té doby nevěřím očkování.

radkka
Generální žvanilka 20701 příspěvků 14.04.18 11:42
@lucenka píše:
No já priusnice měla… A od té doby nevěřím očkování.

Asi o něm v tom případě nic nevíš. Žádná vakcína ti nezaručuje 100% ochranu, důležitá je vysoká proočkovanost v koletivu, tím se pravděpodobnost výskytu podstatě snižuje a dochází k úplnému zbavení se takové nemoci. Ano, i očkovaný může nemoc dostat, to ví snad i opice…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Všechny 4 děti musely do karantény, popsala domácí lazaret Abbasová

Zvládnout čtyři děti, z nichž jednomu je něco málo přes rok a dvojčata se... číst dále >

Podpora od táty! Tereza po soudu mluvila s otcem, slíbila mu brzký návrat

Vše nasvědčuje tomu, že se případ heroinové pašeračky Terezy žene do finální... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >