Bolest krku a hlavy

Anonymní
10.3.21 11:37

Bolest krku a hlavy

Krásný den všem.
Od neděle mě lehce škrábe v krku, no včera mě v něm začalo strašně pálit a při každém nádechu mě vzduch studěl v celém krku a průduškách, takže mi dělalo problémy dýchat. Začala mě neskutečně bolet hlava. Vzbudila sem se uprostřed noci a nemohla 2 hodiny spát kvůli bolesti hlavy, s dýchaním to bylo lepší. Po probuzení ráno mě krk zase strašně pálil a hlavu měla jako střep, to mám i do teď. Také mi je špatně od žaludku, mám pocit na zvracení a šíleně mě bolí za krkem.
Chtěla bych se zeptat, co by to mohli byt, popř. Co pomáhá na zklidnění bolesti.
Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
729
10.3.21 11:48
@Anonymní píše:
Krásný den všem.
Od neděle mě lehce škrábe v krku, no včera mě v něm začalo strašně pálit a při každém nádechu mě vzduch studěl v celém krku a průduškách, takže mi dělalo problémy dýchat. Začala mě neskutečně bolet hlava. Vzbudila sem se uprostřed noci a nemohla 2 hodiny spát kvůli bolesti hlavy, s dýchaním to bylo lepší. Po probuzení ráno mě krk zase strašně pálil a hlavu měla jako střep, to mám i do teď. Také mi je špatně od žaludku, mám pocit na zvracení a šíleně mě bolí za krkem.
Chtěla bych se zeptat, co by to mohli byt, popř. Co pomáhá na zklidnění bolesti.
Děkuji

Co zavolat dr? Ta poradí spíš :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.3.21 11:49

Šla bych na testy

• Citovat
  • Nahlásit
491
10.3.21 11:51

To muzou byt i priznaky na covid, udelala bych si test..popr. zavolat lékaři..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2030
10.3.21 12:04

Bolesti hlavy a v krku mi zacal Covid. Zavolat doktorovi a nechat si vypsat zadanku. Paralen na bolest a treba strepsils na krk. Hlavne nikam nelest.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62830
10.3.21 12:04

Obrat se na dr, nemáme vesteckou kouli

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.3.21 12:18

@Oriseka uz jsem týden a půl v karanténe kvůli tomu, že jsem se setkala s pozitivně nakazenou osobou. Nikdo jiný z domácnosti priznaky nemá a to se s tou osobou viděli víc než já. Před 3 tydny jsem měla bolest v krku ale jen lehkou ta pak zmizela

• Citovat
  • Nahlásit
3815
10.3.21 12:28
@Anonymní píše:
@Oriseka uz jsem týden a půl v karanténe kvůli tomu, že jsem se setkala s pozitivně nakazenou osobou. Nikdo jiný z domácnosti priznaky nemá a to se s tou osobou viděli víc než já. Před 3 tydny jsem měla bolest v krku ale jen lehkou ta pak zmizela

Tak když jsi byla v kontaktu, tak i na testech?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
729
10.3.21 12:33
@Anonymní píše:

Byli jste všichni na testech?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30977
10.3.21 12:41
@Anonymní píše:
Krásný den všem.
Děkuji

Ty trollíš? Jsi v karanténě kvůli covidu, teď máš příznaky covidu, že by to byl covid? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.3.21 13:31

@Kirstenn ano, před 5 dny, negativní

• Citovat
  • Nahlásit
20561
10.3.21 13:38

Dojdi si na nový test. Určitě máš Covid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4577
10.3.21 15:00
@Anonymní píše:
@Kirstenn ano, před 5 dny, negativní

Tak ted uz nejspise pozitivni, korona jak vysita.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat