Bolest oteklého klitorisu

2
10.7.21 22:08

Bolest oteklého klitorisu

Ahoj dámy,
potřebovala bych poradit jelikož už jsem doopravdy nešťastná. Je mi devatenáct let a zhruba 3-4 dny zpátky jsem začala mít problémy. Ze začátku to nebylo nic hrozného, ale začalo se to stupňovat. Dneska je to druhý den, co mám hroznou bolest klitorisu a nevím, kde by mohl být původ. Mám ho celkem oteklý, tvrdý a vše mi je na dotek nepříjemné, uvnitř je vše ok. Začala jsem si na to dávat canesten, protože mi dřív hodně pomohl, ale akorát odezněl pocit svědění a bolest pořád zůstala + jsem ještě měla křeče v oblasti třísel. Mám stálého přítele, sex jsme měli dva dny před než to vše začlo tak nevím jestli je to tím. Mám teď zrovna i menstruaci, ale nikdy jsem nic podobného při tom neměla. Na gynekologii budu moct až v pondělí tak se ptám, zda někdo nemáte podobné zkušenosti, ocením každou radu. :,( zkoušela jsem včera i tabletu dovnitř, ale nepomohla- nevidím tam ani problém, uvnitř je fakt všechno v pohodě, při čurání taky žádný problém.

Příspěvek upraven 10.07.21 v 22:20

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20156
10.7.21 22:16

Možná zánět v moči.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.7.21 22:18

Kdysi mě podráždily vložky. Jeden druh - Always. :pocitac: Od té doby je nekupuji.

• Citovat
  • Nahlásit
2
10.7.21 22:20
@Anonymní píše:
Kdysi mě podráždily vložky. Jeden druh - Always. :pocitac: Od té doby je nekupuji.

Používám pouze tampóny a ty jsem hned po tom vypustila takže to asi ne :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1206
10.7.21 23:28

Je to klasická vnější infekce. Kup si fungicidin. Každopádně ta bolest odezní až za pár dní…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat