Koupání když mám měsíčky

9.7.21 20:34

Koupání když mám měsíčky

Dobrý den, je mi 13 let a menstruaci mám od 11ti a chtěla bych se zeptat jestli si mužů napustit vanu s normální čistou vodou do který půjdu samozřejmě sama :D ptam se protože jsem někde slyšela ze to ničemu nevadí když tam půjdu jen já a bude to čistá voda. Předem dekuji za odpovědi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24
9.7.21 20:43

Já teda vanu vynechávám, ale když už ji jo potřebuji, tak s mini tamponem, pro jistotu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22454
9.7.21 20:44

Neriskovala bych to, leda bys tu vanu předem aspoň pořádně vydrhla, ono jsi při ms náchylnější na infekce. Malý tampon si nezavedes?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.7.21 20:45

@Ema_Emi děkuji míní tampony doma mám ale bojím se toho takže vana dnes asi nic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.7.21 20:45

@Kriss Tina dekuji, no bojím se toho ale tak to zkusím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
9.7.21 20:46
@Danielaaaaa píše:
@Kriss Tina dekuji, no bojím se toho ale tak to zkusím

Alespoň si to vyzkoušíš v klidu :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.7.21 20:57

Vůbec bych to neviděla jako problém. Žádná infekce z koupání ve vaně při menzes nehrozí, je to mýtus. Já se takto koupala i v přírodě a nikdy nebyl problém. Pokud jsem potřebovala jít nutně do bazénu, tak jsem použila tampón a ten stejně zcela nasákl bazénovou vodou, takže se ta bazénová voda dostala všude… Spíš mi přišlo fuj mít tam ten nasáklý tampón…

• Citovat
  • Nahlásit
47
9.7.21 21:03

Normálně bych se vykoupala. Když mám silné bolesti při ms, tak se koupu v horké vodě, dost mi to pomáhá. Nikdy jsem z toho infekci neměla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.7.21 21:09

Normálně se ve vaně koupu :oops: samozřejmě ne nějaký dlouhy louhovani, nebo pri joo silný menstruaci.

• Citovat
  • Nahlásit
25984
9.7.21 21:10

Doma v čisté vodě bych to neřešila vůbec. Do bazénu je možné koupit speciální tampony (ale to asi spíš mimo ms, vím že v těhotenství si to holky občas kupovaly, on tak nenasákne). Já používám kalíšek, takže se ničím neomezuju. Ale není mi 13 no. Vanu bych si dala. Bazén a přírodní koupaliště radši ne. Ani s tamponem. Nasákne a naopak se všechno v pochvě udrží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1705
9.7.21 21:14

Koupu se celej zivot a neresim to, nikdy se nic nestalo. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
464
9.7.21 21:24

Já sem se koupala normálně vždycky ať už ve vaně, v bazénu nebo v přírodě, akorát sem si vždy po té co sem vylezla z vody vyměnila tampon. Když sem se koupala v přírodě tak sem se po příchodu domů pořádně omyla…Nikdy sem neměla ani nejmenší problém s infekci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8045
9.7.21 21:30

Taky se bezne koupu ve vane pri menzes uz furu let a pohoda, nic se mi nikdy nestalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
363
10.7.21 01:24

Také se běžně koupu při menstruaci. A v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.7.21 13:04

Je to úplně v pohodě. Já si hlavně myslím, že se to nedoporučuje jen proto, že je tam šance nějaké znečištění vody… Navíc ty koupele můžou pomoct od bolestí, tak proč ne.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat