Kvasinky, e-coli, streptokok, enteroccoc

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
9.7.21 22:02

Kvasinky, e-coli, streptokok, enteroccoc

Ahoj,
prosím o radu někoho kdo má podobné obtíže jako já.
Už přes rok trpím opakovaně na kvasinkové záněty a když to nejsou kvasinky, tak nějaké bakterie. Teď naposledy trojkombinace: streptokok, enterokok, e-coli.
Už nevím co dělat. Dělám vše pro to, aby se to už neopakovalo, ale bez úspěchu.
Beru Candivac, spodní prádlo zásadně jen bavlněné, peru na vysokou teplotu a přežehluju, ručníky vyvářím a žehlím. Po stolici se vždy jdu osprchovat. Používám speciální intimní mýdlo.
Vyšetření na Imunologii - všechno ok. Drahé testy na gyndě na chlamydie, ureoplasmata a podobné brebery - všechno ok. Po každém přeléčení jsem měla i laktobacily do pochvy pro obnovení mikroflóry.
Manžel pokaždé při kvasinkách přeléčen i se mnou.
Sladké extra nejím. Kvůli intoleranci na lepek ani bílé pečivo.
Sex už nevím co vlastně je. Mám ho díky mým potížím tak možná jednou za půl roku, když mi zrovna nic není. Muž má svatou trpělivost. (Milenka není, jsem si jistá)
Už mě to vážně nebaví. Už si nepřipadám ani jako ženská.
Nevím co už prostě s tím. Nějaké tipy, rady? Jediné, co jsme ještě nezkoušeli je vyšetření muže na urologii. Můžou najít něco tam, i když byl vždycky přeléčený se mnou? :think:
Díky za rady

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12232
9.7.21 22:06

A jsi v pořádku psychicky? Moje nejlepší kamarádka se léčila se vším možným taky a když vyřešila svoje psychické problémy, zmizelo i tohle. Dle její psychiatričky je to u žen poměrně častý jev.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
379
9.7.21 22:23

Já pokud můžu doporučit, mám za sebou taky hodně krušný období, co se těchto obtíží týká. Přeléčit atb a brát už permanentně hodně silný probiotika, nejlíp tekutý. Už se to nevrátí!
Máš uplně vytlučený správný bakterie a tak se tě drží neustále kde co jak klíště.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8605
10.7.21 00:27
@Anonymní píše:
Ahoj,
prosím o radu někoho kdo má podobné obtíže jako já.
Už přes rok trpím opakovaně na kvasinkové záněty a když to nejsou kvasinky, tak nějaké bakterie. Teď naposledy trojkombinace: streptokok, enterokok, e-coli.
Už nevím co dělat. Dělám vše pro to, aby se to už neopakovalo, ale bez úspěchu.
Beru Candivac, spodní prádlo zásadně jen bavlněné, peru na vysokou teplotu a přežehluju, ručníky vyvářím a žehlím. Po stolici se vždy jdu osprchovat. Používám speciální intimní mýdlo.
Vyšetření na Imunologii - všechno ok. Drahé testy na gyndě na chlamydie, ureoplasmata a podobné brebery - všechno ok. Po každém přeléčení jsem měla i laktobacily do pochvy pro obnovení mikroflóry.
Manžel pokaždé při kvasinkách přeléčen i se mnou.
Sladké extra nejím. Kvůli intoleranci na lepek ani bílé pečivo.
Sex už nevím co vlastně je. Mám ho díky mým potížím tak možná jednou za půl roku, když mi zrovna nic není. Muž má svatou trpělivost. (Milenka není, jsem si jistá)
Už mě to vážně nebaví. Už si nepřipadám ani jako ženská.
Nevím co už prostě s tím. Nějaké tipy, rady? Jediné, co jsme ještě nezkoušeli je vyšetření muže na urologii. Můžou najít něco tam, i když byl vždycky přeléčený se mnou? :think:
Díky za rady

Ano muze pošli na urologii a oba užívejte kapky z lychorerisnice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
12.7.21 08:42

Mě tohle trápilo x měsíců minulý rok. Už jsem fakt nemohla. Jem jsem se přeléčila(i partner), tak to bylo zase zpátky. Nakonec mi doktor nechat vyrobit vakcínu, kterou jsem užívala nějakou dobu a pak to bylo dobrý.
Teď mám čerstvě 14 dní nové tělísko a přijde mi, že je to zpátky :roll: Hned jsem nasadila probiotika Biopron a canesten mastičku a koupím dnes v lékárně vaginální probiotika.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
497
12.7.21 16:37

Lokálně gynimun (nebo podobné), dlouhodobě. Urivac a Utipro také dlouhodobě. Na co jde, nechat udělat a zkusit i autovakcínu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.22 00:18

Stále se opakující gynekologické záněty

Obnovují diskuzi
Autovakcínu jsem si nechala udělat, beru veškeré možné doplňky, které můžu: gynex, lichořeřišnice, probiotika, candivac. Probiotickou mast na spodek, čípky s laktobacily.
NEPOMÁHÁ ABSOLUTNĚ NIC!
Autovakcínu jsem teď načala poslední lahvičku a doteď necítím absolutně žádný rozdíl. Nepředpokládám, že by se to po dobrání zlepšilo. Stálé pálení, stálé svědění a výtoky. Změnila jsem i doktorku. Dala mi nějaké doplňkové prášky na posílení imunity - prý lepší než Wobenzim. Taky nic - nepomohlo. Žádné léky mi dávat nechce, protože mám prý vymlácené dobré bakterie. Dobře, ale jak mám vydržet ten neustálý diskomfort?! S tím pálením se už nedá normálně fungovat. Jsem už vážně zoufalá…vždyť to trvá už prakticky dva roky v kuse! Intimní život zničený. Už nevím, co dál.

• Citovat
  • Nahlásit
118
18.1.22 01:07

Žádné léky ti dávat nechce?
Asi bych chtěla léčbu, i s léky, než takto trpět. Nenech se u Dr odbít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
497
18.1.22 16:16

Imunor jsi zkoušela? Kdy byl naposledy dělaný stěr a co na něm vyšlo? Chlamydie, ureaplasmata a mycoplasmata byly testovány? Autovakcína nepomáhá bezprostředně, ta je spíš aby se to nevracelo. Tady to vypadá, že to ani neodešlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
275
9.2.22 10:36

Ahoj holky, trápí vás záněty? Trpíte na svědění a pálení? Máte pocit, že už vás léčba stála majlant a stejně nic nezabírá? Bolí vás to při sexu? Vystřídaly jste několik gynekologů a výsledek žádný? 5 let jsem se trápila se záněty- kvasinky, bakteriální infekce, kombinace a vyzkoušela doslova kde co.. sepsala jsem svoje podněty k vyřešení situace ( i když už to fakt vypadalo, ze je neřešitelná ) a taky konečně po 5 letech zažívám období klidu, bezbolestného sexu a pohody tam dole. Pokud byste měly zájem i vy situaci řešit, napište mi na můj email maminadruhou@seznam.cz, ráda pomůžu i vám. Hezký den, Petu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat