Bolest pravé paže

15.10.20 22:44

Bolest pravé paže

Dobrý den. Dnes jsem se probudila s bolestí pravé ruky, konkrétně paže (pod ramenem k loktu, přímo rameno nebolí). Když byla ruka v klidu, cítila jsem v ní bolest, občas nepříjemné cukání nebo taková vystřelovací bolest, teď k večeru je ruka v klidu téměř bez bolesti. Jakmile s ní manipuluji, stále bolí, ráno jsem si nemohla ani vyčistit zuby a obléct se, musela jsem ji podpírat druhou rukou, také jsem třikrát měla pocit na omdlení a zvracení (jen tak tak jsem zadržela). Teď večer už si zuby zvládnu vyčistit a pocity na omdlení nemám, ale ruka při pohybu stále dost bolí, pocit přeležení. Byla jsem hned ráno v lékárně, užívám Aulin gel a pokud se situace do příštího týdne nezlepší a bolest nezmizí, bylo mi doporučeno, abych zavolala obvodnímu lékaři. Dnes odpoledne se mi stalo, že jsem v pravé straně u krku cítila, jako by mi praskla nějaká tepna či co a bolest projela celým tělem, tak nevím, jestli to s tím nemohlo souviset nebo to byla pouze náhoda, potom už se to nestalo. Nevíte někdo, čím by to mohlo být, jestli skřípnutý nerv nebo (snad ne) nějaký zánět? Žádný sport aktivně nedělám, poslední dobou jsem spíše v práci a doma, popřípadě procházky. Před cca 2-3 lety mě v té samé části ruka také několik dní bolela, nikam jsem s tím ale nešla a teď se to možná vrátilo ve velkém. Děkuji za veškeré rady. Veronika

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15521
15.10.20 22:46

Práce s myši, stres… Zánět. U mě to byla nakonec artroza'

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6170
15.10.20 22:49

Taky sazim na myš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.10.20 22:51
@Bubla Bůčková píše:
Práce s myši, stres… Zánět. U mě to byla nakonec artroza'

Takže doporučujete jít k obvodnímu, i kdyby to do pondělí přestalo nebo nechat zatím být..?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.10.20 22:52

Ještě jsem zapomněla dodat věk - 26 let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15521
15.10.20 22:54

@WerunQa1994 ve 26 letech mi to začalo taky. O deset let později se na to přišlo. A v dnešní době? Hodně štěstí holka, zatím radim nalgesin :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15521
15.10.20 22:56
@WerunQa1994 píše:
Takže doporučujete jít k obvodnímu, i kdyby to do pondělí přestalo nebo nechat zatím být..?

Já teda se píchnutím v ruce nikam nechodím. Poprvé jsem to řešila asi po roce. Necvicis, v ruce mobil atd…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20866
15.10.20 23:01

A co zkusit misto nalgesinu treba jogu nebo nejake protahovaci cviky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.10.20 23:38

Určitě zkusím nějaké cviky či jógu, to už plánuji.

@Bubla Bůčková píše:
Já teda se píchnutím v ruce nikam nechodím. Poprvé jsem to řešila asi po roce. Necvicis, v ruce mobil atd…

Právě, že já už to měla před těmi 2-3 roky několik dní a pak zase asi po měsíci, ale nechala jsem to být, a teď je ta bolest větší, že jsem se nemohla ani obléknout. Tak uvidím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.10.20 08:57

V jedné diskuzi někdo zmínil příznak infarktu, což mě dost vyděsilo. Napadlo to někoho také? K lékaři se mi v této době jít nechce, dnes ráno je to o 80% lepší, ale zároveň nechci nic podcenit, tak nevím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama