Citlivý sluch

32
15.10.20 21:19

citlivý sluch

Zkusím se zeptat, snad mi někdo poradí.. :D Před časem jsem začala být citlivější na zvuky. Začaly mi vadit hlasité zvuky, postupně jsem nesnesla když někdo mluvil blízko mě, nedejbože když mi děti chtěli něco pošeptat do ucha. Aktuálně jsem ve fázi, kdy mi vadí i telefonování, nepouštím filmy ani muziku, okamžitě mě z toho totiž rozbolí hlava.. Tak se chci zeptat, jestli náhodou někdo neměl podobný problém?

Příspěvek upraven 15.10.20 v 21:56

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27568
15.10.20 21:39
@blekota15 píše:
Zkusím se zeptat, snad mi někdo poradí.. :D Před časem jsem začala být citlivější na zvuky. Začaly mi vadit hlasité zvuky, postupně jsem nesnesla když někdo mluvil blízko mě, nedejbože když mi děti chtěli něco pošeptat do ucha. Aktuálně jsem ve fázi, kdy mi vadí i telefonování, nepouštím filmy ani muziku, okamžitě mě z toho totiž rozbolí hlava.. Tak se chci zeptat, jestli náhodou někdo neměl podobný problém? Uvažuji nad návštěvou lékaře (začalo to být dost omezující), ale vlastně ani nevím k jakému lékaři se objednat.. :roll:

Co třeba na ušní?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
402
15.10.20 21:41
@blekota15 píše:
Zkusím se zeptat, snad mi někdo poradí.. :D Před časem jsem začala být citlivější na zvuky. Začaly mi vadit hlasité zvuky, postupně jsem nesnesla když někdo mluvil blízko mě, nedejbože když mi děti chtěli něco pošeptat do ucha. Aktuálně jsem ve fázi, kdy mi vadí i telefonování, nepouštím filmy ani muziku, okamžitě mě z toho totiž rozbolí hlava.. Tak se chci zeptat, jestli náhodou někdo neměl podobný problém? Uvažuji nad návštěvou lékaře (začalo to být dost omezující), ale vlastně ani nevím k jakému lékaři se objednat.. :roll:

Už si dávno měla být u ušního. Jaký jiný lékař by měl řešit problémy se sluchem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
15.10.20 21:56

Já si to uvědomila, hned potom co sem tu blbost napsala.. :lol: dík.. :lol:
Takže mě zajímá už jen jestli s tím někdo nemá zkušenost.. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...