Bulka v puse + covid

Anonymní
15.10.20 18:09

Bulka v puse + covid

Ahojky,
bohužel jsem ve svízelné situaci, před týdnem jsem byla u své kamarádky, která má nyní nejspíš covid v té době jsme nic netušily, až teď se to potvrdilo u jejích znamých. Kamarádka má tedy teď hnusnou chřipku a jelikož jsem se i od ní napila, tak počítám s tím, že jsem to chytila. Teploty nemám, akorát mě bolí hlava, jsem unavená a je mi špatně od žaludku. No a dneska se mi najednou objevila na horní dásni úplně vepředu velká, tvrdá bulka 8o. Nevíte někdo prosím jestli to spolu nějak může souviset? A jak byste dále postupovali? Nejspíš teda zítra zavolám obvoďákovi a domluvím se. Budu ráda za jakékoliv zkušenosti :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9203
15.10.20 18:17
@Anonymní píše:
Ahojky,
bohužel jsem ve svízelné situaci, před týdnem jsem byla u své kamarádky, která má nyní nejspíš covid v té době jsme nic netušily, až teď se to potvrdilo u jejích znamých. Kamarádka má tedy teď hnusnou chřipku a jelikož jsem se i od ní napila, tak počítám s tím, že jsem to chytila. Teploty nemám, akorát mě bolí hlava, jsem unavená a je mi špatně od žaludku. No a dneska se mi najednou objevila na horní dásni úplně vepředu velká, tvrdá bulka 8o. Nevíte někdo prosím jestli to spolu nějak může souviset? A jak byste dále postupovali? Nejspíš teda zítra zavolám obvoďákovi a domluvím se. Budu ráda za jakékoliv zkušenosti :zed:

Není to náhodou váček od zubu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9203
15.10.20 18:18

Zkus to vyfotit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.10.20 18:32

@meduzza Nevím nevím, tohle je jakoby nad zubem a není to ani nateklé, horké nic. A jakoby to začíná nad zubem a nemůžu nahmatat, kde až to končí. A se zubama problémy nemám, měla jsem kaz jednou v životě, když jsem byla malinká.

• Citovat
  • Nahlásit
36008
15.10.20 18:36

Jestli to nebolí a nezvětšuje se denně, tak můžeš vyčkat. Můžeš mít třeba i jen cystičku. kdyby to bylo bolestivé nebo červené, jela bych na zubní - ostatně vzpomeň Dušana Vančuru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22954
15.10.20 18:53
@Pudloslava píše:
Jestli to nebolí a nezvětšuje se denně, tak můžeš vyčkat. Můžeš mít třeba i jen cystičku. kdyby to bylo bolestivé nebo červené, jela bych na zubní - ostatně vzpomeň Dušana Vančuru.

To může s podezřením, že má covid, jen tak k zubaři?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1623
15.10.20 19:31

Je to od té jedničky, submukózní absces. Zavolej si k zubaři a samozřejmě popiš svojí covidovou situaci. Pokud to nebolí, tak to není nutné ošetřovat teď hned, ale aspoň tě objednají a to bude taky buhví kdy. Jinak dá se akutně ošetřit i covid + pacient, ale tohle nejspíš vydrží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36008
16.10.20 19:13
@vokishka píše:
To může s podezřením, že má covid, jen tak k zubaři?

asi by bylo dobré tam dopředu zavolat, aby si třeba vzali víc ochrany, ale jinak samozřejmě, přece kvůli podezření na CV neumře na sepsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama