Bolest při pohl. styku

11.3.21 22:08

bolest při pohl. styku

Krásný večer všem, chtěla bych se Vás na něco zeptat… Již pár měsíců nejsem panna a pohlavní styk mě bolí, nebolí to na začátku, bolí to vzadu. Pohlavní styk mi je nepříjemný a nerada ho dělám. Na gynekologii mi dr. řekl, že mám vše jak podle učebnice, tedy vše v pořádku, takže nevím čím to může být. Vlhká dostatečně jsem, používáme raději i lubrikant, ale i přesto to bolí, jsem i uvolněná.. Nemáte někdo z Vás nějaké zkušenosti? nebo něco co by mohlo pomoct?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7424
11.3.21 22:38

Není přítel na délku dost vyvinutý? Že by pomohlo tolik nedorážet, prostě nesnažit se ho tam nacpat celého?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
494
12.3.21 07:58

Tak zkuste změnit polohu..ono to chvili u nekoho trva..mela jsem to same, ale časem to přešlo, ale musíte zkouset, hlavne bych mu to rekla, protoze kdyz te to nebavi, tak je to na nic..😔 :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.3.21 20:50

Zdravím, taky bych se chtěla poradit.
Cca týden nazpátek mě strašně „svědilo“ až pálilo tam dole. A dneska jsme s přítelem chtěli udělat krásnou chvilku. Když jsem byla na zádech tak když ve mě mělcca 3 cm tak mě to začalo neskutečně štípat až pálit a když jsme zkoušeli zezadu tak to tam ani nešlo dát.
Můj 1 sex to nebyl, tak chci zjistit jestli to není jen nějaké období nebo by mohlo jít o něco závažnějšího, nechci hned vypisovat doktorce a pak zjistit že je vše dobré.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat