Problém se sexem po menstruaci

Anonymní
9.3.21 21:46

Problém se sexem po menstruaci

Ahoj :mavam:
Mám takový dlouhodobější problém od posledního porodu (2roky).
Beru antikoncepci a po pauze pro menstruaci a prostě nějaký problém se sexem.
Ať mi přítel dělá cokoliv a je to příjemné, pořád jsem tam dole úplně suchá, stažená.
Prakticky to se mnou nic nedělá, ikdyz to je příjemné.
Co se týče přímo styku, bolí to. Ikdyz se použije lubrikant. Nebo není to vyloženě bolest, spíš to štípe a pálí, orgasmus samozřejmě nula. Někdy se to fakt nedá a musím to dodělat jinak. Žádné infekce nemám, výtok neobvyklý taky ne. Mám to takto zhruba týden po ms poslední 2 roky. Může to být nějakou hladinou hormonů? Jsem v tom sama? :,( jakmile je týden po ms pryč, je vše jak má být…

Díky ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
9.3.21 22:11

Já to mívám vždycky ten první sex po ms taky.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.3.21 22:26

Já to mám stejně, cca dva až čtyři dny. Prostě to nějak nejde… Teda já mám problém s vlhkostí, se samotným stykem už ne. Jen je pravda cítím více těch prvních pár dní vaječníky a není mi příjemný, když se doráží. Pak už v pohodě.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.3.21 23:17

Zkusila jsi vice lubrinkantu? ja tohle mivala par let zpet, ze jsem byla vice sucha, ale lubrikant to resil celkem v pohode… osobne ted nedam dopustit na lubrikant s tea tree oilem od ty&ja az na tu chut vse ok.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.3.21 23:20

Změnit antiko. Bohužel ale dost žen je z ní skoro frigidních.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.3.21 10:54
@Anonymní píše:
Změnit antiko. Bohužel ale dost žen je z ní skoro frigidních.

Ale to jako chuť mám, ale po té MS jsem nějaká divná. Frigidni určitě ne :lol: to spíš já jsem iniciator k sexu :D :D

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.3.21 10:55
@Anonymní píše:
Zkusila jsi vice lubrinkantu? ja tohle mivala par let zpet, ze jsem byla vice sucha, ale lubrikant to resil celkem v pohode… osobne ted nedam dopustit na lubrikant s tea tree oilem od ty&ja az na tu chut vse ok.

Ono je jedno kolik ho použiju, jsem nějaká jetá vevnitř :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
1345
10.3.21 11:08

A nemůže to být tou antikoncepcí? Porad´ se s doktorem nebo i koukni na příbalový leták :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.3.21 12:16

@Taktinevím vím, že antikoncepce občas takové problémy dělá. Mrknu na to. Ale brát ji rozhodně potřebuju. Mám 3 děti a další už fakt nechci :)
Co se týče kondomů, přítel nemá problem se chránit jinak. Ale nějakým způsobem s kondomem nemám ten samý prožitek jako bez něj. :roll: :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
1345
10.3.21 12:28
@Anonymní píše:
@Taktinevím vím, že antikoncepce občas takové problémy dělá. Mrknu na to. Ale brát ji rozhodně potřebuju. Mám 3 děti a další už fakt nechci :)
Co se týče kondomů, přítel nemá problem se chránit jinak. Ale nějakým způsobem s kondomem nemám ten samý prožitek jako bez něj. :roll: :lol:

Rozumím. Ale určitě bych viděla problém tam. Ty lubrikanty jsou takový vždycky jakoby na chvíli, jen na ten akt samotný, jinak to nic neřeší. Držím palec ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
624
10.3.21 12:31

Já ten problém mám a to antikoncepci neberu :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1345
10.3.21 14:29
@Dara90 píše:
Já ten problém mám a to antikoncepci neberu :think:

Aha. No nevím, jestli na to může mít vliv třeba i strava, vím, že v TV běží reklama na přípravek na vaginální suchost. Tak možná tohle zkusit. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat