Chlamydie, ureaplasma

Anonymní
9.3.21 09:20

Chlamydie, ureaplasma

Dobrý den, mám jednoho partnera a od doby co spolu spíme tak začal mít problemy (vytoky) z testu mu vysli pozitivní chlamydie, já jsem byla taky na testu a vysla mi ureaplazma, mycoplasma hominis a kvasinky, jak je možný ze kazdemu vyslo neco jineho? Znamena to ze sme se nakazili kazdy od jineho partnera a byla nahoda ze se u obou zjistilo neco jineho? Problemy jsem neměla jen obcas krvacela, měla jsem urea plasmu už jednou od ex pritele před rokem a půl

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2104
9.3.21 09:49

No tak ty uz jsi to mela a je to u tebe nejaka recidiva, ta ureaplasma se takhle obcas vraci bohuzel a on se nekde drive nakazil, ke to nahoda, muzete byt radi, ze jste si to k tomu jeste nepridali navzajem…meli byste nejaky cas, dost dlouhy cas, pouzivat kondom, i kdyz uz budete preleceni…kamradka meli s manzelem ureaplsmu a chodili nejakoi dobu na pretestovani snad kazdy rok..nemela bys to podcenovat, zpusobuje i neplodnost, stejne tak chlamydie

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
365
9.3.21 10:10

Někde na netu je venerologická poradna a radí tam poměrně dost zkušený lékař. Najdi si to v googlu a zeptej se tam, tam ti poradí nejlíp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat