Bolest prsou v noci

Anonymní
16.2.21 10:37

Bolest prsou v noci

Ahoj holky,

Poslední týden mě fakt boli prsa a to zejména v noci, každý otočení mě probudí. Přes den je to už lepší ale vím o nich. A teda mám tak o číslo navíc.

Občas ae mi to stává před menstruací ale teda nikdy takto neboli, spis jen “otecou” na chvíli, teď už to mám přes týden.

Měla jsem před rokem cystu v prsu. Muže to byt něco podobnyho a ze se to tam “utváří?”

Dekuji moc

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1123
16.2.21 11:07

A těhotenský test si zkoušela?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.2.21 11:10

@LilyJane ne :lol: ale to nebudu, sice se nechranime ale dává pozor :mrgreen:

Spis se bojím aby se tam něco nevytvarelo, mám z toho úplnou panickou hrůzu a skoro se bojím na ty prsa sahat

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.2.21 11:14

Utíkej k lékaři. Taky mě začalo bolet prso a mám nádor.

• Citovat
  • Nahlásit
1123
16.2.21 11:17
@Anonymní píše:
@LilyJane ne :lol: ale to nebudu, sice se nechranime ale dává pozor :mrgreen:Spis se bojím aby se tam něco nevytvarelo, mám z toho úplnou panickou hrůzu a skoro se bojím na ty prsa sahat

To je opravdu radši na vyšetření u doktora. Může to být všechno a taky nic.
Pokud se budeš na gyndu nebo někam objednávat telefonicky, tak po tobě nejspíš budou chtít, aby si ten těhotenský test udělala :D Já to tak měla u obou těhotenství. Prsa se nafoukla a byla nechutně citlivá. Vadilo mi všechno, furt. Chození do/ze schodů bylo pro mě scifi. Já si u prvního byla jistá, že je to nějaké katstrofální PMS, no… nebylo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.2.21 11:40

Teda takhle - boli mě obě prsa, nejen to jedno.

A jsou poradny :mrgreen: tak já si radši ten test udělám, ačkoliv si fakt dává pozor a myslím ze to těhotenství nebude.

Mám dva dny před ms, treba to je tím, ale takhle moc jsem to teda neměla leta :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
6430
16.2.21 12:28

Davat si pozor není úplně spolehliva antikoncepce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.2.21 13:19

Zajít na gyndu, pošle tě na UZ. Pak se z toho buď něco vyvrbí nebo ne. Mně se takhle nedávno stalo, že mě pobolívala prsa, taky hlavně v noci, i takové píchání pod bradavkami jsem cítila. Na gyndě doktorka na nic nepřišla, tak mě poslala na UZ, ale objednací doba byla dost dlouhá, tak mě objednali až za pár měsíců, to už mě samo od sebe přešlo a taky tam nic nenašli. Tak je to pro mě taková záhada…co to mohlo být…jestli je možné, že ze stresu nebo jsem něco blbého jedla…fakt nevím. No hlavně, že už je to ok.

• Citovat
  • Nahlásit
2951
16.2.21 18:05

Tomu, že si „dává pozor“ moc nevěř. Já otěhotněla přes tělísko, takže pokud se nechráníte je to asi jasné. Můžeš být klidně těhotná, koupila bych si těhu testík :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
697
16.2.21 18:59

No jestli tě bolí obě, tak si nejdřív udělej ten test. Mě už pár let pobolívá pravé prso jako v podpaží, byla jsem na sonu i mamografu, ale nic. Prý to je od zad😳

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.2.21 19:10

No holky to test asi neukáže ještě.

Počítala jsem a nechráněný sex proběhl 9.2 a 11.2 (jakoze se do mě i udělal), ale dle všeho to bylo po ovulaci (kdy ji mám tedy přesně nevím). Menstruace by měla dorazit pozítří. Jinak cely měsíc si dával pozor - vím ze to není stoprocentní, ale nikdy jsem takto neotehotnela tak si myslím ze to vycházet muže.

No uvidíme. Do toho mám lehce natekly břicho a porad bych jedla, ale to muže byt i pms.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.2.21 19:44

Mám cyklus 30-31 dni a otěhotnět bych tedy musela 19 nebo 21 DC.

No porad doufám ze je to pms :oops:
Miminko by bylo chtěné, ačkoliv ne plánované.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.2.21 18:31

Holky tak už to neboli tolik ale velký jsou furt :lol:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat