Bolest šíje při angíně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.18 05:05
Bolest šíje při angíně

Prosím o radu a uklidnění. Dcera má prý pravděpodobně streptokokovou angínu, první antobiotika nasazená v pátek nezabrala, včera byla nasazena širokospektrá Klacid. Dcera večer a v noci horečkuje kolem 39, přes den se to drží kolem 38. Včera zjištěno crp=40, což je prý hraniční mezi bakteriální a virovou nákazou. Bolest v krku je zatím stejná a včera si začala stěžovat na ztuhlou šíji a tlaky v zadní části hlavy při změně polohy. Bradu k hrudníku ohne, ale přes bolest. Moc se mi nechce ji znova tahat k MUDře, protože ji to vždy přitižilo. Přes den je hodně na tabletu, tak tipuji krční páteř, ale trochu ze bojím něčeho horšího. Co myslíte?

Reakce:

VikiRiki
Kecalka 179 příspěvků 24.07.18 05:41

Vim, ze bys chtela slyset slova utechy, ze to nic neni. Bohuzel od obrazovky tu nikdo z nas diagnozu neodhadne. Pravdepodobne to mozna ta krcni pater bude, ale pokud chces mit 100% jistotu, tak nic jineho, nez ji vzit znovu k lekari ti nezbyde…popr. zkus aspon konzultaci s pediatrem po telefonu? Lepsi nez si pak neco vycitat..

Lychee13
Závislačka 3060 příspěvků 24.07.18 06:27

Od páteře to být může,ale taky to může být zánět mozkových blan. Šla bych hned k doktorce. Držím pěsti. ;)

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25045 příspěvků 24.07.18 07:19

Šla bych HNED doktorce.

biancaa
Stálice 59 příspěvků 24.07.18 07:20

Muze to byt mononukleoza-taky mi lecili anginu,14 dni vysoke horečky,natekle uzliny na krku,nemohla jsem otocit hlavou,pak se mi udelala priserna vyrazka-takove fleky. A po par letech jsem zjistila ze to byla predpisova mononukleoza :zed:

lampicka11
Závislačka 3412 příspěvků 2 inzeráty 24.07.18 07:34

Ta šíje není sranda. Hned k dr

catherine100
Vesmírná mluvilka 30562 příspěvků 24.07.18 07:52

Hned bych šla,nedávno jsme s podobným skončili na JIP…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.18 11:08

O mononukleóze se dr. zmiňovala, že ji nemůže úplně vyloučit, ale že počkáme až jestli zaberou atb, což budem vědět asi zítra (3. den užívání). Ve škole ji nedávno měla její spolužačka. Dělala jsem jí domácí testování a kromě té mírné bolestivosti v předklonu žádný problém nemá. Dr. řekla po telefonu, že kdyby se to nějak stupnoňovalo, začala zvracet nebo být světloplachá, tak na pohotovost. Že ji nechce rovnou posílat na lumbálku, což souhlasím, protože jsem ji sama kdysi podstoupila a následky jsem měla několik let. Dcera je teď bez teploty, místo tabletu si pouští potichu hudbu a je celkem v pohodě. Tak snad..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.18 11:09

@catherine100 A mužů se zeptat co z toho nakonec bylo?

catherine100
Vesmírná mluvilka 30562 příspěvků 24.07.18 20:48
@Anonymní píše:
@catherine100 A mužů se zeptat co z toho nakonec bylo?

Zánět mozkových blan.....

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >