Reklama

Příušnice ve 25 letech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jitkakladno
Nováček 10 příspěvků 20.07.18 15:22
Příušnice v 25 letech

Zdravím, mám na vás následující dotaz. Chytla jsem v 25 letech příušnice, asi ve škole, kde pracuji. Byla jsem u doktorky a ta mi doručila, abych určitě byla zabalená v šátku. Nemáte s tím někdo zkušenost, jak si ho zavázat? Volala jsem kvůli tomu i mé mamce a ta mi říkala, abych chodila tzv. na babku. Prý když byla mála, tak se v šátku tom chodilo úplně běžně. Díky

Reklama

Reakce:

histep
Závislačka 3078 příspěvků 20.07.18 15:44

Já bych ty dlouhé cípy trojúhelníku nevázala pod bradou, ale raději vzadu na krku pod vlasama. Uši budeš mít přikryté a bude to vypadat o něco málo elegantněji než na babku.

vjerunqa
Závislačka 3002 příspěvků 20.07.18 15:45

@jitkakladno Ahoj, normálně si ho zavaž na hlavu, aby byly zakryté uši. Já bych hlavně doporučila naprosto klidový režim, tzn. zalézt do postele. Jako malá jsem příušnice prodělala, neobešlo se to bez poměrně vážných komplikací. Přeji brzké uzdravení.

Pamina
Povídálka 32 příspěvků 20.07.18 15:50

Nejlepší je větší šátek uvázat klasicky pod bradou, a pak bych ještě ty konce šátku táhla dozadu kolem krku a tam znovu udělala uzel. Budeš mít tak tváře v teple a šátek nesklouzne.
Já jsem měla příušnice ve dvaceti a bylo mi docela zle. V dospělém věku je riziko komplikací (zánět slinivky, zánět mozkových blan), takže jsem měla docela přísný režim (nemastná dieta, zákaz dívání na TV atd.).
Držím palce, ať jsi brzy zdravá!

vjerunqa
Závislačka 3002 příspěvků 20.07.18 15:54

@Pamina Přesně tyhle komplikace jsem měla v pěti letech.

jitkakladno
Nováček 10 příspěvků 20.07.18 16:03

Diky za rady

Příspěvek upraven 20.07.18 v 17:44

Nell2
Ukecaná baba ;) 1158 příspěvků 20.07.18 17:07

@jitkakladno no mám pocit, že si z nás děláš srandu. Jinak by ti příušnice v 25-ti letech nepřišli jako sranda :zed:

35ja
Kecalka 351 příspěvků 20.07.18 20:39

@Nell2 přesně,kamarád je po příušních neplodný tak myslím že to taková sranda neni

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama