Bolest ucha - ofouknutí

1
12.9.20 15:42

Bolest ucha - ofouknutí

Ahoj, v červnu jsme si vyšli Sněžku a po návratu domů, jsme si s přítelem dali pivo a začalo mě bolet ucho.. a připojilo se to se zubem.. takže bolest nesnesitelná.. pro moji smůlu všichni v okolí na ORL meli dovolenou.. zhruba po 4 dnech bolesti odezněli sami. Od te Sněžky pokazdy když ofouknu (stačí otevřené okénko v autě) tak mě to ucho začne bolet.. Nikdy predtim jsem s tímhle problém neměla.. mám tedy počkat až bolest zase ustane, nebo je možný ze v něm mám nějaký zánět, který se při ofouknuti znova ozve? Díky za všechny rady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10162
12.9.20 18:11
@Lucie51 píše:
Ahoj, v červnu jsme si vyšli Sněžku a po návratu domů, jsme si s přítelem dali pivo a začalo mě bolet ucho.. a připojilo se to se zubem.. takže bolest nesnesitelná.. pro moji smůlu všichni v okolí na ORL meli dovolenou.. zhruba po 4 dnech bolesti odezněli sami. Od te Sněžky pokazdy když ofouknu (stačí otevřené okénko v autě) tak mě to ucho začne bolet.. Nikdy predtim jsem s tímhle problém neměla.. mám tedy počkat až bolest zase ustane, nebo je možný ze v něm mám nějaký zánět, který se při ofouknuti znova ozve? Díky za všechny rady

Tak jetli tě pomalu čtvrt roku nastřídačku bolí ucho, tak bych na to ORL zašla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama