Bolest v krku při polykání

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1808
31.5.13 21:47

bolest v krku při polykání

Ahojky, chci se zeptat asi 4 dny mě bolí v krku při polykání co na to? Na netu jsem se dočetla samé hrůzostrašné diagnozy :roll:,tak už to radši nečtu…trošku i chraptím a mám takový nutivý suchý kašel…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2133
31.5.13 21:49

@verunka84 Ahoj, tak pokud to není běžný nachlazení, tak to může být třeba problém se štítnou žlázou.
A nečti tolik ;)

Zkusila bych něco z lékárny - kapky, sirup, kloktadlo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.5.13 21:51

Streptokok? angína?
zajdi do lékárny a kup si jod - nastříkej do krku ( nevím jak se to přesně jmenuje, ale oni to poradí), myslím jox
kup si zázvor a pij zázvorový čaj (čerstvý nastrouhat, zalít vařící vodou, lze ochutit cukrem a citronem)
priessnitzův obklad na krk
pokud to nepřestane, doktor a výtěr z krku, pak možná i antibiotika
a ano, můžeš to mít bez teplot

• Citovat
  • Nahlásit
306
31.5.13 21:52
@verunka84 píše:
Ahojky, chci se zeptat asi 4 dny mě bolí v krku při polykání co na to? Na netu jsem se dočetla samé hrůzostrašné diagnozy :roll:,tak už to radši nečtu…trošku i chraptím a mám takový nutivý suchý kašel…

Ježíši nečti ty hrůzy… :lol: Teď je asi nějaké špatné ovzduší. Kolem mě je teď pořád někdo na hromadě. Bolení v krku, dlouhodobý kašel, suchy a davivý. Já sama jsem asi tak 3 týdny zpátky měla týden hroznou bolest v krku, nedalo se ani polykat a od té doby mám takový hnusný suchý, dávivy kašel. Nějak se ho nemůžu zbavit. Tak se neboj. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1808
31.5.13 22:00

@Roura007 No já už radši nečtu :roll: ale oni právě psaly že když je bolest v krku při polykání tak může být i nádor :,( jinak podotýkám že malý je nemocný má kašel a malá taky byla měla rýmu a už je ok :palec: a může být angína když už nemám krční mandle?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
306
31.5.13 22:02

Verunka84 tak to nevím :nevim:, každopádně zbytečně se nestraš s nějakým nádorem, ten to rozhodně není. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1490
31.5.13 22:03

Hele nemůže, je to zánět nosohltanu a co radí anonymní výše fakt zabírá. taky si dávám jox a piju zázvor, za 3 dny ti poteče z nosu taková rýma, že se budeš divit. A pokud ne, tak šupajdi pro antibiotika kvůli tomu kašli, jinak dobrý na suchý kašel je stoptussin a robitussin. Může to být zrádné, když nemáš mandle, může ti to klesnout na průdušky, ani nebudeš vědět jak.
ja pro antibiotika nejsem, takže běž do první varianty, určitě ti pomůže

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1808
31.5.13 22:04

@Roura007 já už radši na netu nic nečtu…mě už pěknou řádku let v krku nebolelo až teď 8o mazec 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1490
31.5.13 22:05

Jo a může tě bolet v krku, ale není to od angíny, tak jsem to myslela - je to od nosohltanu ( streptokok atd.)
já taky nemám mandle, ale když mě chytne ten nosohltan, tak mám v krku jak pořezané a nemohu polykat, nateče mi to a mám tam takové průhledné puchýřky
a co jazyk? máš jej bílý po ránu?

Příspěvek upraven 31.05.13 v 22:07

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
306
31.5.13 22:06
@verunka84 píše:
@Roura007 já už radši na netu nic nečtu…mě už pěknou řádku let v krku nebolelo až teď 8o mazec 8o

verunka84 mě právě taky dlouho ne až teď a dokonce jsem do toho dostala i zánět spojivek :zed: a to jsem taky nikdy neměla. ale už vím z čeho všeho to pramení…přestávám pomalu s kojením, začínám být oslabená. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1490
31.5.13 22:08

Ono se to většinou vyhodí, když je člověk totálně přetažený

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1808
31.5.13 22:08

@pet14 Tak zkusím ten jox a uvidím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1808
31.5.13 22:10

@pet14 no právě že mě v tom krku bolí při polykání jinak ani ne a jazyk mám bílý to jo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1490
31.5.13 22:13

Ale připřav se, že to pálí jak čert - mě někdy vyhrnou i slzy.
pokud to nepálí, tak tam nic nemáš a je to už zdravý - mě stačí nastříkat jednou ráno a pak večer před spaním, ale přidej si i ten čerstvý zázvor, já ho někdy i pak celý sním…
za prvé tě to nakopne energií, a vyštípe fakt vše - pořád mi to říkala známá ale já ji nevěřila, až mi to dotáhla domů, a od té doby nedám dopustit, dokonce to pije i můj malý syn, sice u toho prská, ale zvykl si, hlavně to fakt pomáhá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1490
31.5.13 22:16

A někdy ten zánět může vzniknout, že se ti kazí zub a ty bakterie se dostanou do ústní dutiny a dolezou do toho nosu a začne to..

co zuby, jak si na tom? zašla bych i k zubaři, at se ti pakt nevrací

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat