Bolest vlevo v podbřišku

26
25.1.21 17:42

Bolest vlevo v podbrisku

Ahoj holky, jdu s takovou zaludnou otázkou. Zda jste se nektera s tim setkala? Uz asi mesic resim problemy s podbriskem. Uz jsem byla dvakrat na gynde a furt stejne potíže. Pred 3 tydny jsem brala antibiotika na zanet močových cest. Bolest levé strany bolela i dal, tak jsem sla k lekari znovu. Ta mi delala podrobnější ultrazvuk a vysetreni a rekla, ze jsem silne prochladla. Ze mam akorat trosku zvětšené vazy na leve strane, ale jinak sliznice nízká 2mm, folikuly ve vaječníku, vejcovod klidny. Ze se to chystá nejspis na menstruaci, kterou jsem po porodu jeste nemela(16m). Uz v den navstevy u gyn jsem spinila hnědým výrokem, ktery trval dva dny. Po celou dobu ale stale takova tupa bolest levého vaječníku. Co jsem zacla brat antibiotika jsem nasadila i antikoncepci, kterou uz jsem v minulosti brala, ale takove problemy jako spineni a pnutí v prsech jsem nemela. Lékařka mi rekla, ze hnědý výtok muze byt k tomu. Do toho mi je i obcas na zvraceni a divny pocit v zaludku. Těhu testy jsou negativni, tehotenstvi mi i lekarka vyloučila. Jak dlouho vas trápila bolest po prochladnuti? Piju Blokurimu, ale zadne změny nevidim😞

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
964
25.1.21 17:51

Ahoj, to nebude prochladnutí ale spíše hormony. Já teda nemám poporodu. Ale před rokem jsem vysadila HA. 9 měsíců mě bolel pravý podbrisek, prsa a nevolnosti jsem taky měla, v době ms jen hnědý výtok Ms naskocila až 10. měsíc. Měla jsem pocit ze vyskočim z kůže. Denně ta sama bolest a ty samé nevolnosti. Myslela jsem ze už si to snad vsugerovavam. S příchodem ms všechno odeznelo, teď už mám zase trápení jen s ms :palec:
Hormony jsou záludná věc. S HA by se ti to mělo ustálit, ale nevím zda byl dobrý nápad ji začít papkat ještě před příchodem ms

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
25.1.21 19:59
@Markéta188 píše:
Ahoj, to nebude prochladnutí ale spíše hormony. Já teda nemám poporodu. Ale před rokem jsem vysadila HA. 9 měsíců mě bolel pravý podbrisek, prsa a nevolnosti jsem taky měla, v době ms jen hnědý výtok Ms naskocila až 10. měsíc. Měla jsem pocit ze vyskočim z kůže. Denně ta sama bolest a ty samé nevolnosti. Myslela jsem ze už si to snad vsugerovavam. S příchodem ms všechno odeznelo, teď už mám zase trápení jen s ms :palec:
Hormony jsou záludná věc. S HA by se ti to mělo ustálit, ale nevím zda byl dobrý nápad ji začít papkat ještě před příchodem ms

Tak to jsi me teda uklidnila 😂 ja beru antikoncepci pro kojici, tim padem bez přestávky. Doktorka rikala, ze ten hnědý výtok muze byt jako menstruace, ze pri tehle antikoncepci je to spis spineni nez klasická menstruace. Takze dokud budu kojit a budu brat tyhle prasky tak bych to nemela dostat jako klasickou menzes 🤷🏻‍♀️. Ale co ti bídu, clovek nechape co se s jeho tělem deje🤦‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat