Bolesti břicha,, teplota

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lajla
Zasloužilá kecalka 593 příspěvků 11.08.09 09:27
Bolesti břicha,, teplota

Ráno jsem tady řešila bolesti bříška u dcerky 5 let.Teplota již 3 dny, bolesti bříška, hlavy atd. Dnes ráno brečela od 5 že jí bolí bříško, jeli jsem k lékařce, která bříško prohmatala s tím že to na slepák nevypadá, CRP má jen 2, brali jí krev minulý týden, dnes říkala že leukocyty aj v pořádku i železo, sedimentace mírně zvýšena. Takže na nic akutního to neukazuje. Máme ale přijít ještě dnes odpoledne zkontrolovat to břicho. A teď mi řekněte já nechápu když má krev dobrou i CRP, slepák to není asi tak z čeho jí to břicho pořád bolí a z čeho má teplotu? Bolí jí více kolem pupíku.Krk má jen mírně červený také nic akutního, stěry jí také dělali ty mají být dnes odpoledne.
Já už nevím jsem z ho vynervovaná

Reakce:
yweta
Závislačka 4168 příspěvků 11.08.09 10:44

Ahoj,
nemůže to být o psychice prcka? Nebyla doma nějaká větší změna?
Doufám,že už brzo doktoři příjdou na to co jí trápí a pomůžou jí.
A odpočinete si obě.

Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 11.08.09 10:47

Viděla bych to na nějakou virózu. Syna tak bolelo břicho týden. Nejedl a teplotu měl taky. I když CRP by asi mělo být zvýšené, že :? A nebo ta psychika :?

Gabinka
Kelišová 6545 příspěvků 11.08.09 11:20

to neporadim, ale za léto jsme měly 2× s horečkama 3-5dní, další epizody jen s bolestmi bez teplot. Že jí bolí kolem pupíku, reaguje na prohmatání celého bříška.

Mudra na to s teplotama řekla, že jí mohl přistydnout močák

Lajla
Zasloužilá kecalka 593 příspěvků 11.08.09 13:52

Tak jsme zpátky od lékařky, krev v pořádku v krku jen běžná flora. Tak to také přistuzuje střevní chřipce jen ještě bude brát stěry ze zadečku kvůli nějakým bakteriím. Když na břicho šahala tak to malou bolelo zase nejvíce kolem pupíku ale ne nijak akutně už jako ráno. Tak uvidíme co dál ale opravdu „tento způsob léta je poněkud nešťastný“

LindaPraha
Neúnavná pisatelka 15701 příspěvků 24.06.17 08:39

Ahoj holky, u dr. jsme nebyli. Ale syn vcera dopoledne 38.5, stezoval si i na boleni bricha kolem pupiku. Vecer dostal Nurofen, v noci jeste Hylak a ted rano jsem to mazla Pupikem. Teplota klesla na 37.4 a brisko ho pry neboli, tak ja nevim :nevim: Asi jak to prislo, tak to odejde? Prujem nema

Váš příspěvek
Reklama