Bolesti hlavy, přes týden

18
30.11.20 21:49

Bolesti hlavy, přes týden

Ahoj holky, už jsem zoufalá… Od minulé soboty mě cca v 11 večer začal píchat levý spánek na hlavě a opravdu celkem silně, pořád to nepřestávalo a já potřebovala jít spát, vzala jsem si Ibalgin a snažila se usnout. V noci jsem naspala asi 3 hodiny a od 3 ráno už neusla.. odpoledne jsem na chvíli zabrala, ale bolest pořád přetrvávala, tak to bylo až do úterý, kdy jsem opět vstala už ve 3 ráno a rozhodla se hned jít k lékaři..doktorka mě prohlédla, napsala paralen 3× denně, magnesium+B6, aulin a do pátku klidový režim. V pátek jsem se přišla znovu ukázat, poslala mě na vyšetření očí a ORL, oční bylo úplně v pořádku a na ORL jemně zarudlé dutiny, vzali mi kultivaci a já šla domů. ( Alulin mi nezabral ani na minutu..) ale nějak jsem s tím bojovala a překvapivě o víkendu byl klid..hlava zabolela jen někdy a už to nebylo ostré bodání, ale spíše tlak a tlak také v uších. Ale v neděli při večerní sprše, mě zase začal píchat spánek, tentokrát pravý a já už byla dost vyděšená… Spala jsem v rámci možností dobře, ale hlava bolela i ráno a bolí stále, občas je to tlak (jako při rýmě) občas nesnesitelné píchání kdekoliv v hlavě.
A kultivace z ORL byla negativní ( vše v pořádku)
Na neurologii jsem objednaná až na 16.12, do té doby to nevydržím…
Potřebovala bych normálně fungovat a tohle mě dost děsí a ani na psychickém stavu mi to moc neprodalo už jsem z toho opravdu špatná.. nemáte nějaké rady nebo zkušenosti..? :( :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13541
30.11.20 22:37

Test na Covid je OK?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
30.11.20 22:39

@Elen8 ten mi nedělali, ale kašel ani teplotu ani nic podobného nemám.. zbytek rodiny je ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13541
30.11.20 22:39

PS:pro upřesnění nejsem typ co za vším vidi Covid, ale v mem okolí bylo několik případu kdy jediny příznak byla bolest hlavy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1574
1.12.20 00:35
@Elen8 píše:
PS:pro upřesnění nejsem typ co za vším vidi Covid, ale v mem okolí bylo několik případu kdy jediny příznak byla bolest hlavy.

Souhlasím.. ja teda ztratila i čich, ale bolest hlavy nehorázná. To je mazec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
232
1.12.20 06:19

@Elis621 Měla jsem přesně to samé. Šílené bolesti hlavy na které nezabíralo absolutně nic. Byla jsem na nerologii dělali mi CT mozku na interne kuli tlaku na vyšetření páteře vše bylo v pořádku. A jako poslední test na covid který byl pozitivní. Také jsem nebyla nastydlá ani kašel ani teplota nic jen ty šílené bolesti hlavy které mám už od 17.10 a stále to trvá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
1.12.20 06:48

Aha :think: a jak vás ta hlava bolela, kde a spíš tenzní nebo ostrá??? A těm kterým to přešlo, jak dlouho to trvalo :zed: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
232
1.12.20 07:31

@Elis621 Mě se bolest různě stěhovala byla to klasická bolest pak takové pálení hlavy. Tlak v hlavě který byl tedy hlavně v noci. I se stalo že to třeba na dva dny ustoupilo tak jsem se radovala že je konec ale zase se to opět ozvalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
1.12.20 08:01

@anonymmyska no tak to mám podobně :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
736
1.12.20 08:18

Zdravím, osobně bych to tipla na migrénu. Já se s nimi léčím tři roky na neurologii a mám stejné příznaky. Ostrá bolest na spánku i několik dní za sebou, běžné léky jako Brufen apod. nezabírají. Mám léky přímo na migrény. Bolest je vždy jen bud na spánku, nebo jen v jedné polovině hlavy, občas se přidá i tlak v uších a tzv. aura- zrakové omezení, brnění rukou či nohou, světloplachost. Určitě je dobře, že jste objednaná na neurologii a držím palce :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
232
1.12.20 09:15

Tak samozřejmě možnosti je několik návštěvou neurologie určitě nic nezkazis také jsem prošla všemi vyšetřeními.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1574
1.12.20 15:13

U me teda taky šílený tlak.. a chvílemi jak kdybych měla nehoráznou kocovinu.. na migrény trpím, ale tohle vím je teda zkouška.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3574
2.12.20 13:44

@anonymmyska Dobry den, mam to naprosto stejne.. dali vam nejake leky nebo mate cekat az to prejde? :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
232
2.12.20 16:25

@panikockova Léky jsem dostala ale nic nezabíralo tak že nezbylo než jiného než čekat. Ale fakt už to mám od 17.10 a stále se to ozývá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3574
2.12.20 16:29

@anonymmyska To je hruza, uz 6tejdnu.. a aspon se to casem zmirnuje? Ja to mam taky zhruba tak dlouho, obcas to prejde, ale vraci se to, ale uz se to malinko zeslabuje.. Covid nemam potvrzenej, ani mi nic nebylo, tak nevim.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat