Bolesti, křeče a píchání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Domus1234
Povídálka 36 příspěvků 11.03.19 15:17
Bolesti, křeče a píchání

Ahoj holky, od minulého týdne mám bolesti, píchání a chvílema to jde až do křečí v podbříšku… Nekdy se musím i chytit za bricho a drepnout si než to přejde… Začalo mi i tvrdnout břicho parkrat za den… Jsem 23tt, skoro kazdy pise ze je to normální a ze to chce odpočívat, problem je.ze zrovna tenhle tyden mam 12tky a v obchode., tudíž litam tam a zpatky a bojim se abych tim malé neublizila… Minuli tyden jsem byla na kotrole, jeste pred těma bolestma a vse bylo v pořádku… Ale to víte prvorodicka, tak mam strach.. Nevim jestli mam hned volat doktorce, uz takhle mi přijde ze tam jsem vic jak doma… A asi se i bojim aby mi pak treba nerekla ze prehanim atd… Ale zase se rika lepší několikrát zbytečně než jednou pozde.. Tak co teď? Neresit s tim ze je to normální a nebo radeji volat i za cenu toho, že ze sebe udělám plašana?

Reakce:
Mišule86
Kecalka 191 příspěvků 11.03.19 15:28

Určitě zavolej, nebo tam rovnou jeď. Aspoň pro svůj klid. Lepší, než se stresovat, to ti určitě moc neprospívá ;)

Domus1234
Povídálka 36 příspěvků 11.03.19 15:52

@Mišule86 připadá mi ze mam porad nejakej problém… Tak se bojim abych pak nevypadala jak nějaká praštěná matka ktera s kdecim běží k doktorovi, a aby mě doktorka uz taky nevyrazila.. :nevim:

Mišule86
Kecalka 191 příspěvků 11.03.19 16:33

@Domus1234 ja to chápu. Ale pokud máš strach, není lepší vědět, na čem jsi? I kdyby se to dr. zrovna nelíbilo? Nebo zkus zajet na pohotovost, nebo i tam se dá zavolat.. Jsi poprvé těhotná, to snad každý pochopí, že máš strach..

Váš příspěvek
Reklama