Co pomůže na třísla?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Si_Si20
Stálice 82 příspěvků 11.03.19 14:31
Co pomůže na třísla?

Zdravíčko holky :)
Mám opět dotaz. Od nějakého 10tt mě šíleně bolí třísla. Četla jsem plno rád na internetu, začala cvičit jógu, chodila na procházky. Teď jsem 32tt a ty třísla už jsou neúnosné. Vím, že se s tím budu trápit až do samého konce, ale nemáte nějakou radu, jak to aspoň trochu zmírnit? Mezi nohy už si dávám i polštář, ale v noci se nemůžu ani otocit, takže skoro nespím. :,( :think:
Budu fakt vděčná za každou „babskou“ řadu, co pomohlo právě Vám. Zkusím už snad všechno. :srdce:

Reakce:
me-ow
Kecalka 267 příspěvků 11.03.19 15:05

Mě pomohl až porod :D Všechno co jsem zkoušela tak nic nezabralo, ale snad někdo poradí :lol:

Demi
Závislačka 3779 příspěvků 11.03.19 15:07

Mně pomohly cviky - lehneš si na záda na podložku, pokrčíš nohy v kolenou, chodidla jsou na podložce a rozestup mezi nohama je asi 40-50 cm. Pak mírně jemně poťukáváš nejdříve jedním kolenem směrem ke druhému (asi tak 15×), pak nohy vystřídáš. Je to velmi úlevné. Taky jsem s tím měla problémy se silnými bolestmi. Tyto cviky mi jako jediné zabraly.

Marta41
Povídálka 24 příspěvků 11.03.19 15:14

mě pomohla joga a porod :D

Si_Si20
Stálice 82 příspěvků 11.03.19 18:13
@me-ow píše:
Mě pomohl až porod :D Všechno co jsem zkoušela tak nic nezabralo, ale snad někdo poradí :lol:

No taky už mám toho hodně a taky nic :lol:

Si_Si20
Stálice 82 příspěvků 11.03.19 18:14

@Demi
Super diky :palec: to vyzkouším

Si_Si20
Stálice 82 příspěvků 11.03.19 18:15

@Marta41 jóga mi nepomáhá :lol: tak snad ten porod :lol:

smoule.koule
Kecalka 418 příspěvků 12.03.19 18:32

Mě pomohl masírovací míček- koupila jsem ho v decathlonu a když mě začnou bolet třísla, v leže na boku si míčkem přejíždím přes kyčelní kloub a okolí. Doporučila mi to i masérka.

Corty
Povídálka 22 příspěvků 13.03.19 13:02

Když to tady čtu, tak si říkám jaké jsem měla štěstí. Včera mi začala nesnesitelná bolest v levém třísle, nemohla jsem pomalu chodit a i sedět bylo utrpení, ale protože jsem teprve v 19tt tak hold musím fungovat. Praci jsem nějak přežila a doploužila se i pro dceru do školky. Když jsem ji chtěla obout, chtěla vysadit na botník stejně, jak to udělal jeden tatínek se svým dítětem. Po chvíli mě ukecala a tak jsem těch jejích 20kg zvedla do těch 150cm co ta skříňka má. Někde u třísla při tom něco přeskočilo a bolest začala ustávat a do dvou hodin zcela zmizela. Taková úleva. Opakovat komukoliv to však rozhodně nedoporučuji.

Váš příspěvek
Reklama