Bolesti podbřišku ve 14. týden těhotenství

9
7.2.07 17:27

Bolesti podbrišku ve 14tt

Ahoj holky,
jsem tu dnes poprvé, tak se předem omlouvám, jestli jste tu podobné téma už řešily :-) Jsem ve 14tt a pořád mě trápí občasné bolesti podbřišku, tak jako bych měla dostat menstruaci. Nevím, jestli je to normální a přejde to nebo jestli je to v průběhu celého těhotenství?
Máte někdo podobné zkušenosti?
Moc díky, Misa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4976
7.2.07 17:30

Ahoj Míšo Já stím skušenost nemám ale prej to může být občas v těhotenství. A nebo máš zrovna den kdybys měla dostat MS. Ale jinak si zajdi raději k doktorce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
460
7.2.07 19:46

Ahoj,
může to být způsobeno růstem dělohy. V prvním těhu mě taky dost bolelo v podbřišku. Při dalších už to takové nebylo, to jsem si vybrala pak až při zavinování po porodu.
Přejeme pohodové těhu.
Verča, Míša, Klárka a Vojtík

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.3.18 11:30

Ahoj holky, jsem 11+4tt a od rána mam střídající bodavou a pichlavou bolest na levé straně podbrisku. Vzala jsem si nagnesium a lezim.Boli mi to vleze, chůzi, sezení. Bolest není trvala ale vrací se.Mela jste to některá?

• Nahlásit
  • Citovat
1159
4.3.18 11:39
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jsem 11+4tt a od rána mam střídající bodavou a pichlavou bolest na levé straně podbrisku. Vzala jsem si nagnesium a lezim.Boli mi to vleze, chůzi, sezení. Bolest není trvala ale vrací se.Mela jste to některá?

Pokud nekrvacis tak si myslim ze to nic nebude a budou to jen vazy jak se roztahuje deloha.Ja jsem na konci 21tt a mam tohle skoro obden, posledni poradna byla ve stredu a dle dr.vse v poradku, cipek nezmenen, a rikal ze me to muze bolet, tahat i pichat vice vzhledem k mym telesnym proporcim.jsem mala a hubena, a dlouhe roky jsem delala atletiku. Rikal ze jak se to vsechno v tele povoluje tak to proste bude trosku bolet. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1338
4.3.18 11:53

Roste Ti dite a obcas to i boli. Ja to mela ze zacatku tehotenstvi fuuj to byla bolest. Urcite to rekni Dr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.3.18 17:15

@Kikulele díky.Nejak si nepamatuji, ze bych tohle měla v předchozích dvou tehu.Kdyz lezim je to rozhodne lepší a bolest je stejná šle není častější jako ráno. Ja byla na kontrole ve čtvrtek a vše bylo v pořádku. Muj dr.je tam jen jednou za týden ale když by něco jsou tam ostatní dny i jiní lékaři. Tak uvidim jak to bude zítra. Napadly mě též vazy ale tohle jsem fakt nezazila ještě. Dekuji za odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
1159
4.3.18 17:44
@Anonymní píše:
@Kikulele díky.Nejak si nepamatuji, ze bych tohle měla v předchozích dvou tehu.Kdyz lezim je to rozhodne lepší a bolest je stejná šle není častější jako ráno. Ja byla na kontrole ve čtvrtek a vše bylo v pořádku. Muj dr.je tam jen jednou za týden ale když by něco jsou tam ostatní dny i jiní lékaři. Tak uvidim jak to bude zítra. Napadly mě též vazy ale tohle jsem fakt nezazila ještě. Dekuji za odpověď.

Aha, ja jsem myslala ze je to tvoje prvni tehu.Tak to bych asi zitra zajela za dr. radsi zbytecne a vedet ze je vsechno v poradku.Ja jsem taky jela jednou k dr.ze me nejak moc boli bricho ale jsem streserka od prirody, nastesti je muj dr.fajn vsechno zkontroloval a ja jsem mela klid.Tak bych asi pro jistotu k dr. zitra zajela. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.3.18 17:52

@Kikulele ne ne už třetí. Je tam od 16h až tak tam půjdu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.3.18 11:01

@Kikulele tak jsem sla na pohotovost. Jelikoz bolest se vrátila. A vše je v pořádku, nic neshledano.Jen mi napsala nospu na par dni a za 3 dny ke svému OG… a jsou to nejspíše vazy pac jak už jsem těhotná ne poprvé tak se vše povoluje rychleji…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1159
5.3.18 11:32

@Certik.Mata tak aspon muzes byt v klidu ze je vsechno v poradku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama