Reklama

Bolets v kříži po epidurálu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

berca1
Kecalka 192 příspěvků 20.08.10 14:09
Bolest v kříži po epidurálu?

Dobrý den.Chtěla jsem se zeptat těch co rodili císařem a neměli celkovou narkózu ale epidurál,jestli vás také bolí záda v kříži.Ráno mám docela problém se ohnout a něco dělat.Záda mě bolí celý den,ale není to tak strašný jako ráno.Jen mě zajímá,jestli to může mít spojitost s epidurálem?Řekla bych,že mě to bolí mezi obratlema,kam mě epidurál píchali.Děkuji za vaše odpovědi. :-)

Příspěvek upraven 20.08.10 v 20:33

Reklama

Reakce:

lulje
Kelišová 5528 příspěvků 20.08.10 14:12

Sice jsem nerodila císařem, ale právě pro tu bolest v zádech dlouhé měsíce po porodu, jsem při druhém porodu epidurál odmítla. Porod jsem přežila a aspoň mě teď záda nebolí. No, bolí, ale to díky kojení v leže a tahání dvou dětí, což bohatě stačí ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.10 14:13

ahoj , já měla epidural při CS a přesně mě takto bolelo a i celé záda, a trvalo to dost dlouho,než to přestalo :-?
Neboj přejde to :wink: každý to má určitě jinak,přeji ať se cítíš co nejlíp :wink:

momi33
Nadpozemská drbna 25323 příspěvků 20.08.10 15:12

ahoj,já jsem rodila císařem-se spinální(epidu­rální)analgezi­í,ale nepamatuju si na žádnou bolest v zádech,spíš mě pak záda bolely od zvedání malého z postýlky :think:

Machalka
Extra třída :D 11763 příspěvků 20.08.10 16:43

Rodila jsem císařem při epidurálu, ale vůbec mi po něm nic nebylo, ani mě nebolely záda, ani třeba hlava, která prý někdy bolívá. Ale myslím si, že to s tím souviset může, snad tě to brzo pustí :kytka:

berca1
Kecalka 192 příspěvků 20.08.10 20:39

Tak to máš pravdu,že na každého to může působit jinak.Mě celý týden,co jsem byla v nemocnici bolela tak šíleně hlava,že jsem si ani malé pořádně neužila.A to trvalo ještě tak dva dny i doma.Ale mám úžasnýho manžela,který se o mě i o malou postaral,takže jsem mohla jen odpočívat.No,ale teď už vím,že až bych měla rodit podruhé,tak mě opět čeká císař,ale spinální anestezii si určitě nenechám dát.Hlavně kvůli té šílené bolesti hlavy.No a ty záda s tím asi taky nejspíš souvisí.No co se dá dělat,budu to muset každý ráno nějak rozhejbat.Děkuji za vaše zkušenosti.

Founik
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 20.08.10 20:51

Jj, já taky měla spinální analgezii (ono se tomu epidurál u SC neříká :-D ) a záda mě trochu bolela. Spíš jsem měla ale potíže s bolestí, která z ničeho nic vystřelila do obou nohou, opakovaně, jako elektrickej výboj. Odeznělo to po několika měsících. Naštěstí :lol:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >