Bolí u mononukleozy břicho?

199
13.11.19 21:57

Bolí u mononukleozy břicho?

Ahoj,

Kdo jste měl prosím mononukleozu, bylo vám při ni spatne od žaludku nebo vás bolelo břicho. Mě toto trapi už skoro týden a vyšla mi krev a tam zvýšené protilátky proti mononukleoze. Ja ji měla už 2× v dětství z toho jednou napadla játra a byla jsem v nemocnici, ale nějak si to už nepamatuji. Je mi dobre, z toho náhle hrozná únava, slabost, nevolnost…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
13.11.19 22:02

Ja mela priznaky jako chripku + extremni unavu a k tomu hrozny nechutenstvi, bricho me nebolelo, ale nemohla jsem vubec nic jist, ze vseho se mi navalovalo i jen z pomysleni na jidlo mi bylo zle. Asi po 3 dnech uplnyho nejezeni jsem zvejkala asi hodinu ctvrtku rohliku, vubec se mi to nechtelo polknout

• Citovat
  • Nahlásit
391
13.11.19 22:06

Měla jsem. U mě to začalo jako velká angína, pak bolesti břicha, zvracení, trochu průjem, velká únava, malátnost. Bylo mi fakt dost zle. Nevyšly mi dobře jaterní testy, dva týdny v nemocnici, pak skoro rok na dietě, než se to srovnalo. Ale u každého to může probíhat trochu jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.11.19 22:06

Syn příznak jako při angíně, bolest v krku. Nateklé uzliny a takové červené tváře. Nechutenství a nepřiměřená únava. První týden vlastně celý prospal. Bolest břicha neuváděl

• Citovat
  • Nahlásit
1114
13.11.19 23:36

Také jsem měla. Měla jsem hrozně nateklé dásně, horečku, bolest v krku, únava a bolest žaludku. Nic jsem téměř nejedla a za týden shodila asi 15kg. Měla jsem i špatná játra ale. v nemocnici neležela. Brala jsem Penicilin a po něm při mononukleóze dost zvracela. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7219
14.11.19 00:55
@bjitka123 píše:
Měla jsem. U mě to začalo jako velká angína, pak bolesti břicha, zvracení, trochu průjem, velká únava, malátnost. Bylo mi fakt dost zle. Nevyšly mi dobře jaterní testy, dva týdny v nemocnici, pak skoro rok na dietě, než se to srovnalo. Ale u každého to může probíhat trochu jinak.

Manžel to měl také tak kromě průjmu, teploty kolem40,nateklý krk(krk měl málem široký jak hlavu),skončil na 3 týdny v nemocnici s tím že už to bylo " v hodině dvanácté „bohužel to tehdy jeho lékař podcenil, odhalil to lékař na pohotovosti a odtud jej odvážela " rychlá “

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
199
14.11.19 21:06

@Yasmina21 a jak dlouho ta bolest žaludku trvala? U mě už to bude týden a docela mi to už vadí, bývá to hlavně večer :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1114
14.11.19 21:15

@kaja555 Nevím jestli to byl žaludek nebo játra?? :nevim: Intenzivní bolest ale byla při braní Penicilinu a to bylo tak týden asi a poté jsem občas cítila asi játra?? Brala jsem na játra ostropestřec mariánský :). Už je to 6 let. Držím palce ať je lépe. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.11.19 19:52

Měla jsem. První příznak byl břicha bol a neskutečně nechutenství. Potom nastoupila vysoká horečka… Skoro 42°C. Z toho šílená únava. Jinak mi „nic“ nebylo. Kvůli těm horečkam a špatným jaternim testům jsem skončila na infekčním. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat